Praca dla Seniora

Masz doświadczenie w handlu lub sprzedaży?
Ta oferta jest dla Ciebie!

Redakcja „Czerwonego Portfelika Senior” w związku z wydaniem książki „Niezbędnik Wrocławskiego Seniora”  poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ambasador „Niezbędnika Wrocławskiego Seniora”

praca dodatkowa dla seniora i nie tylko

teren: Wrocław

Zadania:

  • sprzedaż książki „Niezbędnik Wrocławskiego Seniora” w środowisku senioralnym
  • promowanie książki wśród wrocławskich seniorów, na spotkaniach, wydarzeniach, targach
  • prowadzenie spotkań promocyjnych z seniorami, indywidualnych oraz grupowych

Wymagania:

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania oraz utrzymywania relacji z klientem
  • mile widziani seniorzy

Oferujemy:

  •  atrakcyjną i stałą prowizję ze sprzedaży książki
  • kompleksowe szkolenie w siedzibie wydawnictwa
  • wsparcie dedykowanego opiekuna

W celu zgłoszenia chęci udziału w spotkaniu rektrutacyjnym, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 608 352 098.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany