Reklama

Gazeta Senior to:

Ogólnopolski miesięcznik dostarczany w prenumeracie grupowej do 385 organizacji senioralnych skupiających ponad 100 tys. aktywnych seniorów.

Zawiera dodatki lokalne poświęcone działaniom wiodących ośrodków senioralnych w największych miastach: Aglomeracja Śląska (Katowice, Gliwice, Sosnowiec), Aglomeracja Bydgosko-Toruńska (Bydgoszcz, Toruń) Kraków, Łódź, Poznań, Trójmiasto (Gdynia, Gdańsk, Sopot), Warszawa, Wrocław.

Czytana przez aktywnych seniorów – liderów opinii w swoich środowiskach – zrzeszonych w: uniwersytetach trzeciego wieku, klubach seniora, centrach seniora i organizacjach senioralnych.

Co miesiąc, w formie prenumeraty grupowej, doręczanych jest 14 760 egzemplarzy czasopisma. Jeden egzemplarz jest czytany nawet przez 5 osób, dzięki czemu docieramy do 73 400 czytelników seniorów.

Pobierz informację o dystrybucji czasopisma w 2018 r.

Czytelnictwo

Zaufało nam ponad 800 firm z różnych branż, m.in.

Harmonogram wydań 2018

Wydanie Data emisji i wysyłki
Luty 31 stycznia
Marzec 28 lutego
Kwiecień 28 marca
Maj 25 kwietnia
Czerwiec 30 maja
Lipiec 27 czerwca
Sierpień 25 lipca
Wrzesień 29 sierpnia
Październik 26 września
Listopad 31 października
Grudzień 28 listopada
Styczeń 19 grudnia

Kontakt w sprawie reklamy

Zdobywaj nowych, dojrzałych klientów. Docieraj precyzyjnie do pożądanych seniorów. Korzystaj ze skutecznych, klasycznych mediów. Zacznij już dziś.

Zapytaj o aktualną ofertę specjalną:

Linda Matus
tel. 533 301 661
linda.matus@mediasenior.pl

Zamówienie oferty specjalnej na reklamę długofalową

Aby otrzymać ofertę specjalną na reklamę długofalową, prosimy wypełnić poniższy formularz.

Dlaczego warto wybrać kampanię długofalową?

6 lat doświadczenia z reklamą kierowaną do seniorów potwierdza, że długofalowa współpraca reklamowa z Gazetą Senior pozwala osiągnąć klientom najlepsze efekty promocji.

Senior to klient, który oczekuje większej ilości informacji i daje sobie więcej czasu na poznanie marki i produktu. 6 miesięcy to rekomendowany minimalny czas do podsumowania efektów kampanii reklamowej.

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )