
1000 darmowych biletów do kina dla seniorów
Informujemy, że rozpoczęła się dystrybucja karnetów do kina Paradox w ramach realizacji projektu budżetu obywatelskiego „1000 darmowych biletów do kina dla seniorów z Dzielnicy I Stare Miasto”. Projekt jest skierowany do osób w wieku 60+ lat, mieszkających na terenie Dzielnicy I Stare Miasto w Krakowie.
Bilety można odbierać w budynku Centrum Młodzieży przy ul. Krupniczej 38 w Krakowie, w pokoju 007a (parter, naprzeciwko portierni), od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-12:00. Osoby zainteresowane są proszone o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja emeryta lub rencisty).
Uwaga: jedna osoba może odebrać jeden bilet.
- Jak sprawdzić, gdzie dostępny jest lek? Kto ma lek? Brakujące leki 2023 [PRZEWODNIK nie tylko dla seniora] - 24 marca, 2023
- Chór Seniora zaśpiewał z Dawidem Podsiadło [PRZED i PO TOUR] - 22 marca, 2023
- Jaki prezent na komunię od babci i dziadka? Ile dziadkowie dają na komunię wnuka?[ZESTAWIENIE 20 prezentów na komunię] - 17 marca, 2023