Anioł niejedno ma oblicze

Anioł niejedno ma oblicze

O tym, jak różne są anielskie oblicza, można było się przekonać podczas warsztatów tworzenia ozdób choinkowych, które we Wrocławskim Centrum Seniora w poniedziałek 23 listopada zorganizowała aktywna grupa seniorów KREATYWNI, działająca w ramach Akademii Rozwoju Seniora. Tym razem panie wykonywały łańcuchy ze słomek i bibuły, różnego typu szyszki oraz anioły w przeróżnych postaciach i z wielu materiałów, między innymi bibuły, płótna, tektury i papieru. Pomysłowości, ale i pracowitości im nie brakowało! Liczyła się precyzja, cierpliwość, zdolności manualne, ale i – jak na nazwę grupy przystało – kreatywność.

Podczas kilkugodzinnych warsztatów znalazł się również czas na powtórkę z poprzednich zajęć, czyli bombki choinkowe z oklejonego kwiatuszkami z bibuły orzecha włoskiego. Wrocławskie Centrum Seniora gratuluje seniorkom fantazji, pomysłowości i zaradności!

Wszystkich tych, którzy chcieliby nauczyć się wykonywania ozdób choinkowych, zapraszamy na kolejne spotkanie – w poniedziałek 7 grudnia, od godz. 9:30 do 11:30 do sali nr 23. Podczas grudniowego spotkania prowadząca – pani Maria Krystyna Iwańska, rękodzielniczka ludowa, odznaczona odznaką Strażniczki Tradycji, pokaże, jak wykonać ozdoby choinkowe z suszonych jabłek.
UWAGA! Wszystkie materiały do zajęć zapewnia Wrocławskie Centrum Seniora.

WSTĘP NA ZAJĘCIA JEST BEZPŁATNY, ale obowiązują zapisy:
Wrocławskie Centrum Seniora
pl. Dominikański 6 (pok. 20), Wrocław
tel. 71 772 49 38, czynny w godz. 09.00-15.00
mail: agnieszka.kokoszkiewicz@wcrs.wroclaw.pl

23.11.15_ozdoby choinkowe_fot 4 Iwona Nowińska

23.11.15_ozdoby choinkowe_fot 5 Iwona Nowińska

23.11.15_ozdoby choinkowe_fot 6 Iwona Nowińska

Tekst: Joanna Ryłko, WCS
Zdjęcia: Iwona Nowińska

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.