ARESZT DOMOWY dla Seniora. Jurek Dudzik o nowych obostrzeniach

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Jerzy Dudzik Ograniczenie wolności to poważna sprawa. Stosuje się ją za karę, za czyny zabronione. Tak w każdym razie uważałem do czasu, kiedy nastała epidemia. Nie jestem chory, a pomimo to zostały ograniczone moje prawo do swobodnego przemieszczania się. Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Areszt domowy dla seniora Nie jestem prawnikiem, ale … Czytaj dalej ARESZT DOMOWY dla Seniora. Jurek Dudzik o nowych obostrzeniach