Balety na Słodowej

Balety na Słodowej

Z okazji nadejścia wiosny Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego organizuje muzyczne popołudnie i tańcujący wieczór na Wyspie Słodowej.

Już w najbliższy czwartek, 21 marca, na powitanie wiosny na Wyspie Słodowej, jak zwykle w doborowym towarzystwie i w różnorodnym muzycznie klimacie zagrają:

16.00 – Moongoat
17.00 – Passage
18.00 – Destreet
19.00 – Łukasz Kindel
20.00 – RAS TAB

Moongoat
 to wrocławski zespół pełen sprzeczności połączony pasją do muzyki. Czterech ludzi zbierających się, żeby tworzyć muzykę, która wyraża ich w stu procentach. Ich muzyka to rock alternatywny z wpływami nowej fali oraz shoegaze.

Passage
 istnieje od 2005 roku. To zespół złożony z pięciu różnych osobowości, który staje się całością, gdy zaczynają grać. Ich znakiem firmowym jest energia, którą dają na koncertach i gdzie najlepiej można poczuć hard rockowy klimat ich muzyki.

Zespół Destreet zaprasza na spotkanie z muzyką disco w bardzo interesującym wydaniu, które gwarantuje słuchaczom taneczny klimat i dobrą zabawę. Ich muzyka to otwarty świat, gdzie goszczą elementy typowe dla różnych stylów. W ich muzyce goszczą elementy typowe dla różnych stylów, znajdziemy tu R&B, disco, trochę rocka i funku.

Łukasz Kindel
 tworzy w wielu gatunkach – począwszy od new schoolowego rapu przez jazz, rock, popfolk, aż do ballad. Na scenie łączy nowoczesną technologię performingu wraz z jego naturalnym minimalizmem. Śpiewa, gra oraz tworzy linie perkusyjne na gitarze, tworzy beatbox oraz chórki.

O godzinie 20.00 zapraszamy na spotkanie z zespołem RAS TAB. Eksplozja pomysłów dwóch doświadczonych muzyków zaowocowała kilkunastoma zróżnicowanymi kawałkami. To soundsystem łączący dub, reggae, rap i jungle okraszony dużą ilością basu. Ich bałkańska charyzma, śląskie poczucie humoru oraz skłonność obu członków RAS TAB do dobrej zabawy porwie wszystkich zgromadzonych przed sceną.

W trakcie koncertów na amatorów nie tylko dobrej muzyki, lecz i dobrego jedzenia czekać będą food-trucki (Kartel, Surf Acai, 66 American Burger, Mobi Cafe).

Organizatorem wydarzeń na Wyspie Słodowej jest Miasto Wrocław i Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Wstęp bezpłatny.
materiały prasowe

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.