Balety na Słodowej

Balety na Słodowej

Z okazji nadejścia wiosny Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego organizuje muzyczne popołudnie i tańcujący wieczór na Wyspie Słodowej.

Już w najbliższy czwartek, 21 marca, na powitanie wiosny na Wyspie Słodowej, jak zwykle w doborowym towarzystwie i w różnorodnym muzycznie klimacie zagrają:

16.00 – Moongoat
17.00 – Passage
18.00 – Destreet
19.00 – Łukasz Kindel
20.00 – RAS TAB

Moongoat
 to wrocławski zespół pełen sprzeczności połączony pasją do muzyki. Czterech ludzi zbierających się, żeby tworzyć muzykę, która wyraża ich w stu procentach. Ich muzyka to rock alternatywny z wpływami nowej fali oraz shoegaze.

Passage
 istnieje od 2005 roku. To zespół złożony z pięciu różnych osobowości, który staje się całością, gdy zaczynają grać. Ich znakiem firmowym jest energia, którą dają na koncertach i gdzie najlepiej można poczuć hard rockowy klimat ich muzyki.

Zespół Destreet zaprasza na spotkanie z muzyką disco w bardzo interesującym wydaniu, które gwarantuje słuchaczom taneczny klimat i dobrą zabawę. Ich muzyka to otwarty świat, gdzie goszczą elementy typowe dla różnych stylów. W ich muzyce goszczą elementy typowe dla różnych stylów, znajdziemy tu R&B, disco, trochę rocka i funku.

Łukasz Kindel
 tworzy w wielu gatunkach – począwszy od new schoolowego rapu przez jazz, rock, popfolk, aż do ballad. Na scenie łączy nowoczesną technologię performingu wraz z jego naturalnym minimalizmem. Śpiewa, gra oraz tworzy linie perkusyjne na gitarze, tworzy beatbox oraz chórki.

O godzinie 20.00 zapraszamy na spotkanie z zespołem RAS TAB. Eksplozja pomysłów dwóch doświadczonych muzyków zaowocowała kilkunastoma zróżnicowanymi kawałkami. To soundsystem łączący dub, reggae, rap i jungle okraszony dużą ilością basu. Ich bałkańska charyzma, śląskie poczucie humoru oraz skłonność obu członków RAS TAB do dobrej zabawy porwie wszystkich zgromadzonych przed sceną.

W trakcie koncertów na amatorów nie tylko dobrej muzyki, lecz i dobrego jedzenia czekać będą food-trucki (Kartel, Surf Acai, 66 American Burger, Mobi Cafe).

Organizatorem wydarzeń na Wyspie Słodowej jest Miasto Wrocław i Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Wstęp bezpłatny.
materiały prasowe

Latest posts by Jerzy Dudzik (see all)
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.