Baltona na wrocławskim lotnisku

Baltona na wrocławskim lotnisku

W czwartek 30 sierpnia na wrocławskie lotnisko wróciła Baltona. Sklepy tej marki dostępne są w hali ogólnodostępnej i w strefie odlotów. Baltona handluje towarami z segmentu uważanego za luksusowy.

Zakupy na lotnisku
Każdy, kto kiedyś latał samolotami, po przejściu kontroli bezpieczeństwa, zwykle udaje się na zwiedzanie sklepów z perfumami, alkoholami lub na zakupy pamiątek i podarków z podróży. Czasy, kiedy to były sklepy z niskimi cenami za luksusowe towary już minęły. Teraz mamy właściwie jeden obszar celny i ceny na lotnisku, na statkach, w samolocie nie odbiegają od tych w normalnych sklepach. Także wybór alkoholi dostępnych kiedyś tylko w Pewexie lub właśnie Baltonie teraz właściwie można zobaczyć w każdym sklepie. Pozostał sentyment  do lotniskowych zakupów i wiele osób zaopatruje się w whisky właśnie na lotnisku. Firmy prowadzące sklepy lotniskowe na pewno mają towar oryginalny i odrobinę lepszej jakości. Zakupy w lotniskowych sklepach zawsze pachniały wielkim światem.

Na otwarciu był tort, kieliszek musującego wina, toast na pomyślność i mimowie. Oczywiście było też uroczyste przecinanie wstęgi.

tekst, zdjęcia: Jerzy Dudzik

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.