Bezpłatne szkolenie z ochrony praw konsumentów

Bezpłatne szkolenie z ochrony praw konsumentów

We wtorek 9 października 2018 Stowarzyszenie Euro-Concret zaprasza na bezpłatne szkolenie z ochrony praw konsumentów. „Mam prawa i nie zawaham się ich użyć” to projekt skierowany do seniorów z terenu aglomeracji wrocławskiej i katowickiej.

Bezpłatne szkolenie z ochrony praw konsumentów dla seniorów z Wrocławia i okolic odbędzie się we wtorek 9 października (godz. 9.00) w siedzibie Stowarzyszenia Euro-Concret. Uczestnicy spotkania dowiedzą się jak uniknąć problemów z nieuczciwymi przedsiębiorcami, zadbać o swoje bezpieczeństwo i ustrzec się przed oszustami. Seniorzy poznają także nieuczciwe praktyki i techniki manipulacyjne stosowane przez nieuczciwe firmy, aby lepiej rozpoznawać niebezpieczne sytuacje.

Zgłoszenia są przyjmowane do 5.10.2018. Zarejestrować można się telefonicznie (500 520 027) lub mailowo (stowarzyszenie.euroconcret@gmail.com). W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia Euro-Concret (ul. Kościuszki 35a – oficyna II piętro, Wrocław). Więcej informacji na stronie www.euro-concret.pl.

Szkolenie finansowane jest ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.