Bezpłatne warsztaty filmowe dla seniorów

Bezpłatne warsztaty filmowe dla seniorów

Już 1 października ruszają bezpłatne warsztaty filmowe dla seniorów, które będą odbywać się w Dzielnicowym Ośrodku Kultury na Ursynowie. To świetna okazja, aby rozwinąć zainteresowania i poznać podstawy realizacji filmów.

Na początku października startuje VII edycja wielokrotnie nagradzanego cyklu warsztatów filmowych przeznaczonych dla osób 60+. Bezpłatne warsztaty filmowe dla seniorów odbywają się w ramach projektu „Późne debiuty na Ursynowie”, który jest współfinansowany ze środków m.st. Warszawy. Zajęcia, organizowane przez Stowarzyszenie Pracownia Filmowa „Cotopaxi”, będą odbywać się w poniedziałki (w godzinach 11:00-14:00) w Dzielnicowym Ośrodku Kultury na Ursynowie (ul. Kajakowa 12B, Warszawa). Pierwsze spotkanie już w najbliższy poniedziałek, czyli 1 października.

Uczestnicy poznają podstawy realizacji obrazu i dźwięku oraz budowania narracji filmowej. Podczas zajęć zaplanowano naukę obsługi sprzętu cyfrowego (zaplecze techniczne zapewnia organizator) oraz przerwę kawową ze słodką przekąską. Zwieńczeniem warsztatów będzie realizacja autorskich etiud oraz pokaz prac.

Aby wziąć w udział w warsztatach, trzeba zgłosić swój udział, kontaktując się mailowo (adagaska@pracowniacotopaxi.pl) lub telefonicznie (792 799 550). Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy.

Bezpłatne warsztaty filmowe dla seniorów - plakat informacyjny

Bezpłatne warsztaty filmowe dla seniorów – plakat informacyjny

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.