Kupowanie biletów nigdy nie było tak proste

Kupowanie biletów nigdy nie było tak proste

Bilety na pociągi POLREGIO – największego pasażerskiego przewoźnika kolejowego w kraju – można teraz zakupić również w salonikach Kolportera i na platformie e-podróżnik.pl.

Każdego dnia w całym kraju podróżni mogą skorzystać z ponad 1800 stacji, na których zatrzymują się pociągi POLREGIO. Ci, którzy korzystają z biletów okresowych przewoźnika (tygodniowe, miesięczne i kwartalne) teraz mogą nabyć je jeszcze prościej. Od 10 grudnia bilety na pociągi POLREGIO można kupić poprzez platformę e-podróżnik.pl oraz w salonach prasowych Kolportera na terenie całej Polski.

Serwis e-podróżnik.pl to jedna z najpopularniejszych wyszukiwarek połączeń, która przeszukuje rozkłady jazdy ponad 1000 polskich i zagranicznych firm przewozowych. To na tej stronie, wygodnie i bez wychodzenia z domu, można sprawdzić najlepsze połączenia, a nawet kupić bilet.

Saloniki Kolportera to prawie 800 punktów zlokalizowanych w całej Polsce. Lista punktów sprzedaży Kolportera, które mają w swojej ofercie bilety POLREGIO, dostępna jest m. in. na stronach: www.kolporter.com.pl oraz www.polregio.pl.

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.