Cyberprzestrzeń  i przekraczanie granic. Rozmawiają Martyna Wilk, Bogna Bartosz, Ilona Zakowicz

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

NA 2 GŁOSY … A CZASAMI  3. Cykl Realizacja: Martyna Wilk, Bogna Bartosz, Ilona Zakowicz Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl Ilona: Dłuższy dzień, wiosenne, coraz odważniejsze słońce sprawiają, że myślami wyruszamy w podróż, która od zawsze kojarzona jest z wolnością i odkrywaniem tego, co nieznane. Sytuacja pandemiczna, która od ponad roku utrudnia … Czytaj dalej Cyberprzestrzeń  i przekraczanie granic. Rozmawiają Martyna Wilk, Bogna Bartosz, Ilona Zakowicz