Damski biznes

Damski biznes

Wrocławski Teatr Komedia sezon artystyczny zaczyna premierą. Repertuar do końca października jest już ustalony. Więc jak najdzie was ochota pośmiać się   do spółki z innymi w jesienne wieczory, to wybierzcie się do teatru.

Premiera
Damski biznes to opowieść o chęci pomnażania zasobów finansowych. Co z tego wyniknie, gdy żony miast dbać o mężów będą zajmowały się zarabianiem pieniędzy? Przekonacie się, gdy przyjdziecie do teatru. Zwykle burzenie naturalnego porządku rzeczy do niczego dobrego nie prowadzi. Jeszcze gorzej, gdy stagnacja i nuda. Na to wszystko jeszcze można nałożyć podejrzenia, zazdrość i te wszystkie ludzkie ułomności, które dopadają zafrasowanych ludzi. Jeśli potrafimy się z takich sytuacji śmiać, to wszystko dobrze, natomiast w przypadku podchodzenia do tego na serio, to przepis na niekontrolowaną klapę.
Jak wszystkie spektakle w Teatrze Komedia i to wystawienie jest kolorowe, z zaskakującymi kostiumami, odrobiną seksapilu i niespodziewanych zwrotów akcji. Bielizna jest na widoku, by nie rzec, że gra niepoślednią rolę w spektaklu. Więcej nie powiem, bo nie będzie zaskoczenia, kiedy wybierzecie się wieczorem do teatru.

Reżyseria- Wojtek Dąbrowski, kostiumy -Aleksandra Harasimowicz, scenografia-Wojciech Stefaniak, oraz aktorzy, których nazwiska poznacie z programu.

Repertuar
We wrześniu i październiku w Teatrze Komedia możecie zobaczyć: -Z twoją córką? Nigdy!-, Przyjazne dusze-, Trzy razy łóżko-, Pomoc domowa-, Szalone nożyczki-, Nic nie gra-, Boeing, Boeing-, Mayday 2- i na koniec października Zemsta. Może warto wybrać się do teatru?

tekst, zdjęcia: Jerzy Dudzik

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.