Dawka humoru na poznańskiej desce teatru

Dawka humoru na poznańskiej desce teatru

Jeśli zastanawiacie się, gdzie spędzić miło i wesoło wolny czas, podpowiadamy – w teatrze! Zapraszamy do Teatru Wielkiego, Teatru Nowego i Kina Teatr Apollo. Zobaczycie tu najlepsze spektakle komediowe w Poznaniu oraz pełne humoru spotkania z aktorami. Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia. Podczas poznańskich wystąpień zobaczycie prawdziwe gwiazdy – aktorów scen teatralnych, znanych również ze szklanego ekranu. Hasłem przewodnim agencji artystycznej zapraszającej do Poznania najciekawsze widowiska z całego kraju jest – Teatr bawi, teatr wzrusza, teatr serce Twe porusza. Przyjdźcie i przekonajcie się sami. Spośród zaplanowanych spektakli, wybraliśmy takie, na które naszym zdaniem, warto się wybrać. 

Wiśniowy Sad
Na spektakl zapraszamy 18 i 19 kwietnia do Teatru Nowego. Wiśniowy Sad to opowieść o chęci odnalezienia po wielu latach porzuconego domu. Będzie to również okazja do spotkania Izabeli Cywińskiej – legendarnej dyrektor Teatru Nowego oraz autorki książki pt. Dziewczyna z kamienia. Znajdzie się chwila na zadanie pytania, a miłośnicy literatury otrzymają podpis do autobiograficznego dzieła.

Pół na pół
Na premierę zapraszamy 9 kwietnia 2015 r. do Kina Teatr Apollo. Spektakl Pół na pół opowiada o planach dwóch braci Roberta i Dominika, którzy postanawiają pozbyć się własnej matki. Wbrew pozorom nie są wcale bezdusznymi potworami czyhającymi na śmierć swojej rodzicielki i spadek po niej. Rzeczywistość przedstawiona w komedii jest skomplikowana, a historia relacji łączącej braci z matką jest opowiedziana w sposób przewrotny i zabawny.

Siostrunie
Na spektakl zapraszamy 1 czerwca 2015 r. do Teatru Wielkiego. Siostrunie to roztańczona i rozśpiewana komedia, w której odnajdziemy wszystkie elementy dobrej komedii muzycznej: znakomita gra aktorska, ciekawa muzyka oraz cięty dowcip z wykorzystaniem efektownych piosenek. Przebojowe i niezwykle zabawne Siostrunie z pewnością rozbawią i zjednają serca publiczności.

W najbliższym czasie na scenach poznańskich teatrów wystąpią znani aktorzy, między innymi: Tomasz Kot, Piotr Polk, Radosław Pazura, Olga Borys, Joanna Koroniewska, Tomasz Stockinger czy Zbigniew Zamachowski. Lista znanych nazwisk jest imponująca. Jeśli chcecie zobaczyć polskie gwiazdy na własne oczy, poczuć zapach prawdziwej gry aktorskiej – nie zwlekajcie. Wybierzcie się na spektakl! Bilet do teatru może okazać się wspaniałym prezentem z okazji urodzin, imienin czy rocznicy. Warto wybrać się z ukochaną osobą i spędzić niezapomniane chwile. 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka możecie sprawić prezent również swoim wnukom. Spektakl Siostrunie to idealna komedia także dla najmłodszych! Jednym słowem, dla każdego coś miłego!

AS

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.