Dla tracącej wzrok żony senior został wizażystą

Dla tracącej wzrok żony senior został wizażystą

Jak wiele można zrobić dla ukochanej osoby, która z wiekiem traci sprawność fizyczną? 84-letni senior został wizażystą i nauczył się wykonywać makijaż swojej żonie. Są małżeństwem od 56 lat i nadal się kochają.

Konstanty Ildefons Gałczyński pisał, że „nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie”. Z pewnością potrafi to małżeństwo z Irlandii. Mona i Des są małżeństwem od 56 lat, a ich historia przywraca wiarę w to, że prawdziwa miłość istnieje. Dla tracącej wzrok żony senior został wizażystą i perfekcyjnie opanował trudną sztukę makijażu.

Miłość z pędzlem w ręku

Mona przez całe życie dbała o staranny makijaż. Niestety w wieku 83 lat u seniorki pojawiły się problemy ze wzrokiem i kłopoty z ruchomością rąk, co uniemożliwiło wykonywanie samodzielnego makijażu. Pomimo to, Mona chciała czuć się atrakcyjnie, dlatego małżeństwo wybierając się na przyjęcie wynajęło wizażystkę. Podczas spotkania Des chwycił za pędzle, a wizażystka nakręciła krótki filmik. Okazało się, że senior ma talent, a film w kilka dni poruszył ponad 10 milionów osób. Wśród nich znalazł się również Mario Dedivanovic, makijażysta amerykańskiej gwiazdy reality show Kim Kardashian, który zaprosił Monę i Desa na profesjonalne warsztaty wizażu w Londynie.

Firm o małżeństwie nakręciło BBC. Zachęcamy do obejrzenia materiału o tej cudownej parze i historii, która wzruszyła miliony osób. Aby obejrzeć film wystarczy kliknąć TUTAJ.

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.