Dni Seniora – Kapeluszowy Rekord Guinnessa

Dni Seniora – Kapeluszowy Rekord Guinnessa

Dni Seniora Wrocław 2015 to przede wszystkim:
– uroczyste rozpoczęcie,
– barwny korowód,
– i wspólne bicie Kapeluszowego Rekordu Guinnessa.

.
.

INAUGURACJA DNI SENIORA
Uroczyste rozpoczęcie Dni Seniora odbędzie się  w piątek 25 września na wrocławskim Rynku, ale w tym roku w nowym miejscu. Początek zabawy na pl. Nowy Targ, gdzie od godz. 10.00 rozpocznie się zbiórka wszystkich chętnych do bicia Kapeluszowego Rekordu Guinnessa w ilości osób w udekorowanych kapeluszach. Uczestnicy bicia rekordu Guinnessa otrzymają pamiątkową przypinkę w prezencie. Liczymy na Państwa obecność i wsparcie. Udział w tej niecodziennej rywalizacji jest dla wszystkich: i młodszych i starszych! Dla tych, którzy nie posiadają jeszcze kapelusza i nie zdążą go przygotować – nic straconego! Złoty partner Dni Seniora, Centrum Medyczne Synexus, przygotował prawie 400 kapeluszy, które będą rozdawane w dniu inauguracji. Zapraszamy po odbiór do stoiska Centrum Medycznego Synexus od godziny 10.00 w piątek 25 września 2015 na pl. Nowy Targ.

SYNEXUS_kapelusze - Kopia

Marsz Kapeluszy odbędzie się tuż po udanym, jak zakładamy, biciu rekordu, także nową trasą – od pl. Nowy Targ do pl. Solnego. Na wrocławskim Rynku nastąpi symboliczne przekazanie kluczy do Bram Miasta, a także podsumowanie konkursu „Najdłużej Razem” i uhonorowanie par z najdłuższym stażem małżeńskim. Muzyczną atrakcję zapewni występ Młodzieżowej Akademii Musicalowej. Artystycznych wrażeń dostarczy również pokaz mody z udziałem kilku grup seniorów, w sukniach z epok dawnych. Odbędzie się także przegląd kapeli i zespołów ludowych z Dolnego Śląska. Świętowanie na pl. Solnym zakończy się ok. godz. 15.00, ale to jeszcze nie koniec atrakcji. Ciąg dalszy muzycznych wrażeń na Wyspie Słodowej – do godz. 18.00.

KAPELUSZOWY REKORD GUINNESSA_przypinka - Kopia

Dokładny program inauguracji Dni Seniora dostępny w harmonogramie TUTAJ.

Więcej informacji:
Wrocławskie Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, pok. 22, tel. 71 772 49 13
www.dniseniora.pl

tekst i fot.: Joanna Ryłko, WCS

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.