Dni Seniora na sportowo

Dni Seniora na sportowo

Dni Seniora Wrocław 2015 to między innymi:
– ruch na świeżym powietrzu
– pozytywna dawka energii  
– zdrowa rywalizacja,
czyli Dni Seniora na sportowo!

.

SENIORIADA
Piłka nożna, biegi, nordic walking, pływanie, kręgle – Igrzyska Seniorów 2015
Znamy już wszystkie dyscypliny sportowe, w których będą mogli rywalizować seniorzy, biorący udział w Igrzyskach Seniorów – Senioriadzie. Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN wraz z partnerami zaprasza do udziału w takich konkurencjach jak: biegi, nordic walking, pływanie, turniej pamięci, szachy, bieg na orientację oraz turniej gry w kręgle.
Na uczestników czeka moc wrażeń, zdrowej sportowej rywalizacji oraz wyjątkowe nagrody!
Program poszczególnych imprez oraz zapisy TUTAJ.

SENIORIADA_plakat - Kopia

BASEN, AQUAAEROBIK, SAUNA I SIŁOWNIA, czyli aktywny czas w Aquaparku
Wrocławski Aquapark podczas Dni Seniora otwiera się na aktywne osoby, które chcą się zrelaksować w części rekreacyjnej, odpocząć w saunie lub spalić trochę kalorii w strefie siłowni. Promocyjne ceny na baseny, saunę i siłownię czekają!
Więcej informacji o zniżkach i terminach TUTAJ.

RAJD TERENOWY: rowerem, pieszo lub z kijkami
W tym roku aktywna grupa seniorów O-CAL-eni zaprasza na Rajd Terenowy do Parku Wschodniego. Można się wybrać pieszo, z kijkami do nordic walking lub rowerem. Najważniejsze, żeby dotrzeć do miejsca, gdzie będzie można wspólnie pogrillować, pobawić się i porywalizować w konkursach. Nie zabraknie turystyczno-krajoznawczych akcentów, upominków i pozytywnego humoru.
Terminy i miejsca poszczególnych tras TUTAJ.

SPRAWNY SENIOR – ćwiczenia z psychologiem
Tegoroczna nowość w programie sportowo-zdrowotnym Dni Seniora – spotkanie, które poprowadzi psycholog – Piotr Łącki. Będzie to zestaw ćwiczeń fizycznych i umysłowych, które poprawiają samopoczucie i funkcjonowanie osób starszych. Podczas warsztatów zaprezentowany zostanie pakiet ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu.
Termin i miejsce oraz zapisy TUTAJ.

OTWARTE TRENINGI NORDIC WALKING
Right Way Fitness & Nordic Walking zapraszają na dwa otwarte treningi, które z pewnością będą doskonałą rozgrzewką przed Igrzyskami Seniorów. Osoby w wieku 60+ mogą wziąć udział w warsztatach w cenie 5 zł.
Termin i miejsce oraz zapisy TUTAJ.

Pełny harmonogram Dni Seniora Wrocław 2015 dostępny na www.dniseniora.pl oraz do odbioru w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora, pl. Dominikański 6.

Tekst: Joanna Ryłko, WCS
fot. Seniorzy 2014 – sesja zrealizowana przez Wrocławskie Centrum Seniora, Red. Czerwony Portfelik Senior, fot. Marek Śnioch

Redakcja
Kategorie
Udostępnij