Dni Seniora na sportowo

Dni Seniora na sportowo

Dni Seniora Wrocław 2015 to między innymi:
– ruch na świeżym powietrzu
– pozytywna dawka energii  
– zdrowa rywalizacja,
czyli Dni Seniora na sportowo!

.

SENIORIADA
Piłka nożna, biegi, nordic walking, pływanie, kręgle – Igrzyska Seniorów 2015
Znamy już wszystkie dyscypliny sportowe, w których będą mogli rywalizować seniorzy, biorący udział w Igrzyskach Seniorów – Senioriadzie. Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN wraz z partnerami zaprasza do udziału w takich konkurencjach jak: biegi, nordic walking, pływanie, turniej pamięci, szachy, bieg na orientację oraz turniej gry w kręgle.
Na uczestników czeka moc wrażeń, zdrowej sportowej rywalizacji oraz wyjątkowe nagrody!
Program poszczególnych imprez oraz zapisy TUTAJ.

SENIORIADA_plakat - Kopia

BASEN, AQUAAEROBIK, SAUNA I SIŁOWNIA, czyli aktywny czas w Aquaparku
Wrocławski Aquapark podczas Dni Seniora otwiera się na aktywne osoby, które chcą się zrelaksować w części rekreacyjnej, odpocząć w saunie lub spalić trochę kalorii w strefie siłowni. Promocyjne ceny na baseny, saunę i siłownię czekają!
Więcej informacji o zniżkach i terminach TUTAJ.

RAJD TERENOWY: rowerem, pieszo lub z kijkami
W tym roku aktywna grupa seniorów O-CAL-eni zaprasza na Rajd Terenowy do Parku Wschodniego. Można się wybrać pieszo, z kijkami do nordic walking lub rowerem. Najważniejsze, żeby dotrzeć do miejsca, gdzie będzie można wspólnie pogrillować, pobawić się i porywalizować w konkursach. Nie zabraknie turystyczno-krajoznawczych akcentów, upominków i pozytywnego humoru.
Terminy i miejsca poszczególnych tras TUTAJ.

SPRAWNY SENIOR – ćwiczenia z psychologiem
Tegoroczna nowość w programie sportowo-zdrowotnym Dni Seniora – spotkanie, które poprowadzi psycholog – Piotr Łącki. Będzie to zestaw ćwiczeń fizycznych i umysłowych, które poprawiają samopoczucie i funkcjonowanie osób starszych. Podczas warsztatów zaprezentowany zostanie pakiet ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu.
Termin i miejsce oraz zapisy TUTAJ.

OTWARTE TRENINGI NORDIC WALKING
Right Way Fitness & Nordic Walking zapraszają na dwa otwarte treningi, które z pewnością będą doskonałą rozgrzewką przed Igrzyskami Seniorów. Osoby w wieku 60+ mogą wziąć udział w warsztatach w cenie 5 zł.
Termin i miejsce oraz zapisy TUTAJ.

Pełny harmonogram Dni Seniora Wrocław 2015 dostępny na www.dniseniora.pl oraz do odbioru w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora, pl. Dominikański 6.

Tekst: Joanna Ryłko, WCS
fot. Seniorzy 2014 – sesja zrealizowana przez Wrocławskie Centrum Seniora, Red. Czerwony Portfelik Senior, fot. Marek Śnioch

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.