Dni Seniora z muzyką i tańcem

Dni Seniora z muzyką i tańcem

Dni Seniora Wrocław 2015 to między innymi:
– wspaniałe dźwięki,
– skoczna muzyka,
– koncert megagwiazdy,
czyli Dni Seniora z muzyką i tańcem.
.
.
.

Klimatyczny WIECZÓR SWINGOWY
Jazz Club Vertigo przygotował dla wszystkich, którzy kochają klimaty jazzowe wyjątkową atrakcję – Wieczór Swingowy. Na scenie klubowej wystąpi legenda wrocławskiego jazzu Tadeusz Nestorowicz z zespołem Nestor Band, prezentując utwory m.in. Louisa Armstronga.
Termin i informacja o biletach TUTAJ.

BAL w barwach jesieni
Grupa O-CAL-eni oraz Dom Kultury BAKARA zachęcają do wspólnej zabawy i upiększania swoich strojów elementami nawiązującymi do złotej polskiej jesieni.
Termin, miejsce i informacja o biletach TUTAJ.

SZAFA GRA – zabawa taneczna
Nie zabraknie wielu muzycznych atrakcji, dla osób, które kochają dobrą zabawę, przygotowanych przez Klub Seniora MAGNOLIA działający przy Stowarzyszeniu „Przyjazne Osiedle” Nowy Dwór, który włącza się aktywnie w obchody Dni Seniora.
Wykaz imprez, terminy i miejsca TUTAJ.

MARATON ZUMBY – wspólne ćwiczenia przy muzyce wraz z loterią z nagrodami
Czy można dobrze się bawić, a przy okazji spalić kalorie i wyrzeźbić sylwetkę? Przy tym naładować się pozytywną energią na każdy dzień? TAK! Od tego jest Maraton Zumby.
Termin i miejsce TUTAJ.

BAL SENIORA W CREATORZE
Jak co roku zwieńczeniem Dni Seniora będzie uroczysty bal. Tym razem odbędzie się w Strefie Spotkań CREATOR. W programie balu oprócz zabawy tanecznej: występ kapeli ludowej, zabawa karaoke z nagrodami, pyszny poczęstunek na ciepło i zimno oraz inne atrakcje i niespodzianki.
Termin, miejsce, zapisy, bilety TUTAJ.

KONCERT DON VASYLA, ZABAWA TANECZNA i SPECJALNY POKAZ FONTANNY MULTIMEDIALNEJ w Hali Stulecia
Dzień Seniora w Hali Stulecia oprócz targów senioralnych to także koncert megagwiazdy, bal i specjalny pokaz fontanny multimedialnej. Na scenie wystąpi Don Vasyl!
Niedzielę 4 października warto więc w całości zarezerwować sobie na atrakcje, które przygotowuje dla Państwa Hala Stulecia.
Szczegółowy program TUTAJ.

MUZYKA_TANIEC_plakat - Kopia

Pełny harmonogram Dni Seniora Wrocław 2015 dostępny na www.dniseniora.pl oraz do odbioru w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora, pl. Dominikański 6.

Tekst: Joanna Ryłko, WCS
fot. Seniorzy 2014 – sesja zrealizowana przez Wrocławskie Centrum Seniora, Red. Czerwony Portfelik Senior, fot. Marek Śnioch

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.