Dni Seniora z muzyką i tańcem

Dni Seniora z muzyką i tańcem

Dni Seniora Wrocław 2015 to między innymi:
– wspaniałe dźwięki,
– skoczna muzyka,
– koncert megagwiazdy,
czyli Dni Seniora z muzyką i tańcem.
.
.
.

Klimatyczny WIECZÓR SWINGOWY
Jazz Club Vertigo przygotował dla wszystkich, którzy kochają klimaty jazzowe wyjątkową atrakcję – Wieczór Swingowy. Na scenie klubowej wystąpi legenda wrocławskiego jazzu Tadeusz Nestorowicz z zespołem Nestor Band, prezentując utwory m.in. Louisa Armstronga.
Termin i informacja o biletach TUTAJ.

BAL w barwach jesieni
Grupa O-CAL-eni oraz Dom Kultury BAKARA zachęcają do wspólnej zabawy i upiększania swoich strojów elementami nawiązującymi do złotej polskiej jesieni.
Termin, miejsce i informacja o biletach TUTAJ.

SZAFA GRA – zabawa taneczna
Nie zabraknie wielu muzycznych atrakcji, dla osób, które kochają dobrą zabawę, przygotowanych przez Klub Seniora MAGNOLIA działający przy Stowarzyszeniu „Przyjazne Osiedle” Nowy Dwór, który włącza się aktywnie w obchody Dni Seniora.
Wykaz imprez, terminy i miejsca TUTAJ.

MARATON ZUMBY – wspólne ćwiczenia przy muzyce wraz z loterią z nagrodami
Czy można dobrze się bawić, a przy okazji spalić kalorie i wyrzeźbić sylwetkę? Przy tym naładować się pozytywną energią na każdy dzień? TAK! Od tego jest Maraton Zumby.
Termin i miejsce TUTAJ.

BAL SENIORA W CREATORZE
Jak co roku zwieńczeniem Dni Seniora będzie uroczysty bal. Tym razem odbędzie się w Strefie Spotkań CREATOR. W programie balu oprócz zabawy tanecznej: występ kapeli ludowej, zabawa karaoke z nagrodami, pyszny poczęstunek na ciepło i zimno oraz inne atrakcje i niespodzianki.
Termin, miejsce, zapisy, bilety TUTAJ.

KONCERT DON VASYLA, ZABAWA TANECZNA i SPECJALNY POKAZ FONTANNY MULTIMEDIALNEJ w Hali Stulecia
Dzień Seniora w Hali Stulecia oprócz targów senioralnych to także koncert megagwiazdy, bal i specjalny pokaz fontanny multimedialnej. Na scenie wystąpi Don Vasyl!
Niedzielę 4 października warto więc w całości zarezerwować sobie na atrakcje, które przygotowuje dla Państwa Hala Stulecia.
Szczegółowy program TUTAJ.

MUZYKA_TANIEC_plakat - Kopia

Pełny harmonogram Dni Seniora Wrocław 2015 dostępny na www.dniseniora.pl oraz do odbioru w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora, pl. Dominikański 6.

Tekst: Joanna Ryłko, WCS
fot. Seniorzy 2014 – sesja zrealizowana przez Wrocławskie Centrum Seniora, Red. Czerwony Portfelik Senior, fot. Marek Śnioch

Redakcja
Kategorie
Tagi
Udostępnij