Dni Seniora z twórczością

Dni Seniora z twórczością

Dni Seniora Wrocław 2015 to między innymi:
– artystyczne pokazy,
– konkursy z nagrodami,
– niezapomniane występy,
czyli Dni Seniora z twórczością.
.
.
.

IV Przegląd Amatorskich Chórów Senioralnych
W tym roku szykuje się już IV edycja Przeglądu Amatorskich Chórów Senioralnych. Tym razem zespoły będą prezentować utwory na scenie Stowarzyszenia TRATWA, przy ul. Legnickiej 65.
Terminy, zapisy i zgłoszenia TUTAJ.

II Przegląd Małych Form Teatralnych i Kabaretów
Po sukcesie zeszłorocznego Przeglądu Małych Form Teatralnych i Kabaretów zapraszamy do udziału w kolejnej edycji. Zespoły artystyczne zaprezentują się na scenie Centrum Kultury AGORA, przy ul. Serbskiej 5a.
Terminy, zapisy i zgłoszenia TUTAJ.

KONKURS LITERACKI „Parki i ogrody”
Park Szczytnicki, Zachodni a może Staromiejski? Który z nich jest bliski Waszemu sercu? Grupa O-CAL-eni tradycyjnie zaprasza do udziału w Konkursie Literackim organizowanym w ramach Dni Seniora.
Zgłoszenia do 14 września TUTAJ.

TARGI SENIORALNE w Centrum Kongresowym Hali Stulecia
Hala Stulecia również w tym roku przygotowała mnóstwo atrakcji, a wśród nich tę powszechnie lubianą i odwiedzaną, czyli prezentacje ofert dla seniorów dolnośląskich instytucji, organizacji pozarządowych i klubów seniora. W programie na uczestników czeka wiele wrażeń, pokaz mody, koncert, bezpłatne porady i badania oraz wiele wiele więcej…
Termin i więcej informacji o DNIU SENIORA w Hali Stulecia TUTAJ.

TWÓRCZOŚĆ_plakat - Kopia

Pełny harmonogram Dni Seniora Wrocław 2015 dostępny na www.dniseniora.pl oraz do odbioru w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora, pl. Dominikański 6.

Tekst: Joanna Ryłko, WCS
fot. Seniorzy 2014 – sesja zrealizowana przez Wrocławskie Centrum Seniora, Red. Czerwony Portfelik Senior, fot. Marek Śnioch

 

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.