Dni Seniora z twórczością

Dni Seniora z twórczością

Dni Seniora Wrocław 2015 to między innymi:
– artystyczne pokazy,
– konkursy z nagrodami,
– niezapomniane występy,
czyli Dni Seniora z twórczością.
.
.
.

IV Przegląd Amatorskich Chórów Senioralnych
W tym roku szykuje się już IV edycja Przeglądu Amatorskich Chórów Senioralnych. Tym razem zespoły będą prezentować utwory na scenie Stowarzyszenia TRATWA, przy ul. Legnickiej 65.
Terminy, zapisy i zgłoszenia TUTAJ.

II Przegląd Małych Form Teatralnych i Kabaretów
Po sukcesie zeszłorocznego Przeglądu Małych Form Teatralnych i Kabaretów zapraszamy do udziału w kolejnej edycji. Zespoły artystyczne zaprezentują się na scenie Centrum Kultury AGORA, przy ul. Serbskiej 5a.
Terminy, zapisy i zgłoszenia TUTAJ.

KONKURS LITERACKI „Parki i ogrody”
Park Szczytnicki, Zachodni a może Staromiejski? Który z nich jest bliski Waszemu sercu? Grupa O-CAL-eni tradycyjnie zaprasza do udziału w Konkursie Literackim organizowanym w ramach Dni Seniora.
Zgłoszenia do 14 września TUTAJ.

TARGI SENIORALNE w Centrum Kongresowym Hali Stulecia
Hala Stulecia również w tym roku przygotowała mnóstwo atrakcji, a wśród nich tę powszechnie lubianą i odwiedzaną, czyli prezentacje ofert dla seniorów dolnośląskich instytucji, organizacji pozarządowych i klubów seniora. W programie na uczestników czeka wiele wrażeń, pokaz mody, koncert, bezpłatne porady i badania oraz wiele wiele więcej…
Termin i więcej informacji o DNIU SENIORA w Hali Stulecia TUTAJ.

TWÓRCZOŚĆ_plakat - Kopia

Pełny harmonogram Dni Seniora Wrocław 2015 dostępny na www.dniseniora.pl oraz do odbioru w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora, pl. Dominikański 6.

Tekst: Joanna Ryłko, WCS
fot. Seniorzy 2014 – sesja zrealizowana przez Wrocławskie Centrum Seniora, Red. Czerwony Portfelik Senior, fot. Marek Śnioch

 

Redakcja
Kategorie
Tagi
Udostępnij