Dni Seniora – ze zdrowiem na TY!

Dni Seniora – ze zdrowiem na TY!

Dni Seniora Wrocław 2015 to między innymi:
– bezpłatne badania
– prozdrowotne porady
– wykłady specjalistów,
czyli Dni Seniora ze zdrowiem na TY!
.
.
..
.

AKADEMIA ZDROWIA SENIORA – bezpłatne porady i konsultacje
Podczas trzech wykładów będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat diety w cukrzycy, tajników zgagi i miażdżycy. Dodatkowo w trakcie przerw dla chętnych osób będą czekać farmaceuci, którzy udzielą porad i wykonają bezpłatne pomiary. Każdy uczestnik Akademii otrzyma także zaproszenie na bezpłatne badanie EKG w kardiobusie, który stanie przy Aquaparku 1 października w godz. 9:00-16:00.
Termin wykładów i zapisy TUTAJ.

ZDROWIE_plakat - Kopia

DOBRZYŃSKA DLA SENIORÓW
Centrum Medyczne Dobrzyńska zaprasza na bezpłatne wykłady psychologa, dietetyków, rehabilitanta oraz oferuje wiele bezpłatnych badań.
Termin, zapisy i rodzaj badań TUTAJ.

BEZPŁATNE BADANIA SŁUCHU
W wybrane dni w trakcie trwania Dni Seniora będzie można bezpłatnie zbadać swój słuch. Na badania zaprasza doktor Anna Derewiecka z gabinetu Aparaty Słuchowe przy ul. Gajowickiej 161/1a/. Spotkania będą odbywać się w przyjemnej atmosferze przy kawie i ciastku. Obowiązuje rejestracja telefoniczna.
Informacja telefoniczna i terminy badań TUTAJ.

Pełny harmonogram Dni Seniora Wrocław 2015 dostępny na www.dniseniora.pl oraz do odbioru w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora, pl. Dominikański 6.

Tekst: Joanna Ryłko, WCS
fot. Seniorzy 2014 – sesja zrealizowana przez Wrocławskie Centrum Seniora, Red. Czerwony Portfelik Senior, fot. Marek Śnioch

Redakcja
Kategorie
Tagi
Udostępnij