Dni Seniora – ze zdrowiem na TY!

Dni Seniora – ze zdrowiem na TY!

Dni Seniora Wrocław 2015 to między innymi:
– bezpłatne badania
– prozdrowotne porady
– wykłady specjalistów,
czyli Dni Seniora ze zdrowiem na TY!
.
.
..
.

AKADEMIA ZDROWIA SENIORA – bezpłatne porady i konsultacje
Podczas trzech wykładów będzie można poszerzyć swoją wiedzę na temat diety w cukrzycy, tajników zgagi i miażdżycy. Dodatkowo w trakcie przerw dla chętnych osób będą czekać farmaceuci, którzy udzielą porad i wykonają bezpłatne pomiary. Każdy uczestnik Akademii otrzyma także zaproszenie na bezpłatne badanie EKG w kardiobusie, który stanie przy Aquaparku 1 października w godz. 9:00-16:00.
Termin wykładów i zapisy TUTAJ.

ZDROWIE_plakat - Kopia

DOBRZYŃSKA DLA SENIORÓW
Centrum Medyczne Dobrzyńska zaprasza na bezpłatne wykłady psychologa, dietetyków, rehabilitanta oraz oferuje wiele bezpłatnych badań.
Termin, zapisy i rodzaj badań TUTAJ.

BEZPŁATNE BADANIA SŁUCHU
W wybrane dni w trakcie trwania Dni Seniora będzie można bezpłatnie zbadać swój słuch. Na badania zaprasza doktor Anna Derewiecka z gabinetu Aparaty Słuchowe przy ul. Gajowickiej 161/1a/. Spotkania będą odbywać się w przyjemnej atmosferze przy kawie i ciastku. Obowiązuje rejestracja telefoniczna.
Informacja telefoniczna i terminy badań TUTAJ.

Pełny harmonogram Dni Seniora Wrocław 2015 dostępny na www.dniseniora.pl oraz do odbioru w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora, pl. Dominikański 6.

Tekst: Joanna Ryłko, WCS
fot. Seniorzy 2014 – sesja zrealizowana przez Wrocławskie Centrum Seniora, Red. Czerwony Portfelik Senior, fot. Marek Śnioch

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.