Drzewo Pokoleń – weź udział w konkursie!

Drzewo Pokoleń – weź udział w konkursie!

Jeśli działasz na rzecz poprawy życia seniorów i jesteś studentem, biznesmenem lub pracujesz w organizacji pozarządowej – wystartuj w konkursie i zdobądź honorową statuetkę.

Konkurs Drzewo Pokoleń został zorganizowany przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Fundację dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w celu wyłonienia i uhonorowania inicjatyw zmierzających do poprawy życia osób starszych.

Jeśli Wasza firma, organizacja pozarządowa czy projekt studencki zajmują się realizacją działań takich, jak np. walka z dyskryminacją seniorów, zapobieganie niepełnosprawności, zapewnienie odpowiedniej opieki zdrowotnej albo też dostarczaniee usług przyczyniających się do poprawy warunków i jakości życia seniorów – warto powiedzieć o tym światu.

Nagroda Lignum Generationes zostanie wręczona zwycięzcom poszczególnych kategorii konkursowych. Aby przystąpić do konkursu, należy wypełnić formularz dostępny na stronie: www.drzewopokolen.umed.pl i wysłać go do 4 stycznia 2016 r. na adres:
Biuro Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
al. Kościuszki 4, 90 – 419 Łódź,
z dopiskiem „Konkurs Drzewo Pokoleń”.

Uwieńczeniem konkursu będzie uroczysta gala, podczas której poznamy zwycięzców wszystkich kategorii konkursowych.

GS_POZ_014

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.