Dzień Babci i Dziadka: tak świętował Wrocław!

Dzień Babci i Dziadka: tak świętował Wrocław!

Tegoroczne święto wrocławskich babć i dziadków w pełni potwierdziło drzemiącą w nich energię, potencjał do wspólnej zabawy, edukacji, uprawiania sportów i kulturalnych rozrywek. W międzypokoleniowym programie przygotowanym przez Wrocławskie Centrum Seniora wraz z partnerami i instytucjami miejskimi oraz organizacjami senioralnymi znalazło się wiele atrakcji, dzięki którym każdy wrocławianin mógł znaleźć coś dla siebie. Były konkursy z cennymi nagrodami, bale, spektakle i koncerty, warsztaty fotograficzne, ferie z grami planszowymi, spacery z kijkami, spotkanie z profesorem Janem Miodkiem, targi z ofertami dla seniorów, wycieczki i oczywiście międzypokoleniowe upominki.

Wrocławskie Centrum Seniora gratuluje wszystkim organizatorom, wolontariuszom i uczestnikom aktywnego udziału, dobrej zabawy i wspólnego świętowania.

Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Joanna Ryłko, WCS

fot. Kamil Zychmański

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC upominki_fot Kamil Zychmański_1

fot. Joanna Ryłko

SAMSUNG CSC 27.01_GRY PLANSZOWE_fot. Joanna Ryłko HS_21.01_fot. Joanna Ryłko TARGIwARKADACH WROCŁ_24.01_fot. Joanna Ryłko

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.