Fitness w Aquaparku

Fitness w Aquaparku

We wrocławskim Aquaparku oprócz kąpieli w basenie solankowym i różnych atrakcji można bawić się i rzeźbić sylwetkę w strefie fitness. Wiedzieliście?

W najbliższy wyborczy weekend w oczekiwaniu na wyniki wyborów lub by się odstresować po głosowaniach albo by nabrać sił, przed skreślaniem można wybrać się do strefy fitness, wyjątkowo za 1 złotówkę można kupić bilet całodzienny. To wszystko z okazji Dni Otwartych Strefy Fitness w Aquaparku. W tym czasie będą prowadzone różne zajęcia kształtujące między innymi tak istotne dla oby płci regiony ciała.
Przez dwa dni wprawdzie cudów oczekiwać nie można, ale kiedyś trzeba zacząć. Jesienna aura to doskonały na to czas. W nagrodę już z odnowioną sylwetką można wiosną ufundować sobie mały wypad na kanaryjskie plaże i sprawdzić jak udało się odzyskać zazdrosne spojrzenia. Wiosna na Wyspach Kanaryjskich to raczej czas spacerów po plażach i promenadach. Po zimie woda w oceanie jeszcze ciut chłodna tak około 20 stopni Celsjusza, za to słońce przez cały rok dopisuje.

Aquaparku

basen ze słoną wodą, fot©J.Dudzik

Sama gimnastyka i wysiłek fizyczny to nie wszystko, co będzie można w czasie dni otwartych zobaczyć i poznać w Aquaparku. W tym czasie dla wszystkich odwiedzających będą konkursy, degustacja odżywek, bezpłatny pomiar składu ciała. Będzie można porozmawiać o diecie. Wiadomo, że modelki w trosce o utrzymanie właściwej sylwetki potrafią tak dobierać ilości węglowodanów, tłuszczu, wody, i odżywczych soli mineralnych, by zapewnić w posiłkach to, czego naprawdę potrzebuje organizm. To trudna sztuka, o czym wiedzą fani diety Ani Lewandowskiej. Właściwy dobór składników posiłku w połączeniu z odpowiednio dostosowanym wysiłkiem fizycznym gwarantują sukces i długotrwała sprawność fizyczna a przy okazji i umysł także się odmładza.
Jeśli chcecie zaoszczędzić trochę grosza, to Dni Otwarte Fitness są doskonałą okazją. W ciągu tych dwóch dni można będzie kupić miesięczny karnet za 99 złotych. Więcej informacji o Dniach Otwartych i rodzajach zajęć oraz promocjach znajdziecie na stronie.
Trzeba też pamiętać, że zbyt intensywne ćwiczenia mogą doprowadzić do uruchomienia blaszki miażdżycowej, a to groźne dla zdrowia.
tekst, zdjęcia: Jerzy Dudzik

Latest posts by Jerzy Dudzik (see all)
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.