Gazeta Senior czerwcowy numer

Gazeta Senior czerwcowy numer

Czerwcowe wydanie Gazety Senior zostało poświęcone miłości. Jak się okazało w trakcie pracy nad nim, każdy z nas rozumie miłość nieco inaczej, a czasem zupełnie inaczej. O wielu jej barwach i odmianach przeczytacie w aktualnym numerze. Wszystkie są cenne i ważne.

Na okładce gości profesor Zbigniew Lew-Starowicz, który w charakterystyczny dla niego profesjonalny i bezpośredni sposób opowiada o kwestiach dot. seksualności seniorów. Polecamy także cykl poradników profesora jako wartościową lekturę na zbliżające się letnie wakacje, a jest w czym wybierać.

Na dalszych stronach nasi autorzy-seniorzy specjalnie dla Czytelników „Gazety Senior” próbują ustalić, czym jest miłość. Dr Kwiek w ABC Psychologii odpowiada na pytanie „Miłość, czyli co?”, Andrzej Wasilewski analizuje barwy miłości, a Kazimierz Nawrocki w rozmowie z Elizą Wolańczyk zachęcają do pokochania siebie.

Seks seniorów – FAKTY i MITY

W numerze także: obalamy mity na temat seksu seniorów. Dowiadujemy się od Jurka Dudzika – co to jest sex, nie mylić z seksem. Mamy dobre wiadomości dla zawałowców, którzy dziś nie muszą rezygnować z uciech cielesnych. Przedstawiamy najnowsze osiągnięcia współczesnej nauki dotyczące leczenia zaburzeń erekcji. Dowiecie się, jak dbać o zęby i protezę, ponieważ nie jest to obojętna kwestia dla udanego życia intymnego. Nie zapominamy o Afrodyzjakach ukrytych w owocach i warzywach, A jeśli znaleźliście się w ryzykownej sytuacji, podpowiemy, jak testować się na HIV w XXI wieku? Polecamy również zabawny felieton Jurka Dudzika pt. Miłość schodzi na psy.

Moc czerwcowych wydarzeń

Czerwiec to wiele interesujących spotkań i atrakcji. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia dwóch wyjątkowych wydarzeń: Sopockich Dni Seniora i 19. Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów w Bydgoszczy. Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających moc atrakcji. Ponadto Seniorzy z Krakowa inspirują najnowszą produkcją filmową pt. „Czas aktywnego seniora”. O przygotowaniach do nakręcenia tego obrazu już pisaliśmy, dziś donosimy o udanej premierze. A Wrocław szykuje się do III Forum Seniora.

Gazeta Senior numer czerwiec 2019

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

Gazeta Senior, wydanie czerwiec 2019 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

W oczekiwaniu na numer lipcowy, który ukaże się 26 czerwca, zapraszamy na portal GazetaSenior.pl i na Facebookowy Fan Page Gazety Senior.

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.