Gazeta Senior lipcowy numer

Gazeta Senior lipcowy numer

Gazeta Senior lipcowy numer poświęciła wnukom. Lato jest okazją do spotkań z nimi, stąd pomysł, aby wyposażyć dziadków w wiedzę i umiejętności, które przydadzą się w kontaktach z odległym pokoleniem. W wydaniu także obszerny DODATEK TURYSTYCZNY.

Dziadkowie wnukom

W numerze mnóstwo materiałów na temat relacji z wnukami. Podpowiemy, jak uaktualnić wiedzę na temat wyzwań dzisiejszych czasów. Sięgamy do sentymentalnych smaków. Podsuwamy lektury dla dzisiejszej młodzieży i pomysły na wspólne spędzanie czasu oraz przekazanie tego, co babcia i dziadek najcenniejszego mogą dać kolejnemu pokoleniu. A nade wszystko zachęcamy do refleksji nad kondycją naszych relacji z wnukami. Na okładce goszczą wyjątkowi dziadkowie, którzy napisali książkę nie tylko dla swoich wnuków. O tym, jak do tego doszło i jak wyglądał proces twórczy, dowiecie się od nich samych.

DODATEK TURYSTYCZNY dla Seniora

Za nami wyjątkowo ciepła wiosna i przed nami gorące lato. Każdy będzie szukał okazji do wypoczynku. Mnóstwo ciekawych propozycji znajdziecie w obszernym DODATKU TURYSTYCZNYM. Od propozycji niskobudżetowych, na każdą kieszeń, po ekskluzywne SPA. Od wyjazdów krajowych blisko domu po zagraniczne wypady. Dodatkowo porady i wskazówki, jak spakować się na wczasy z wnukami, wybrać ubezpieczenie czy dojechać w trudno dostępne zakątki kraju.
Nie po raz pierwszy polecam zabawny felieton Jurka Dudzika tym razem o naszych wakacyjnych manierach.

Nowości dla seniorów

Przedstawiamy kilka nowych i wyjątkowych inicjatyw. W Krakowie rusza Letnia Akademia Lidera, a Wrocław wystartował ze Szmaragdową Kartą Seniora dla dziewięćdziesięciolatków.

Gazeta Senior, wydanie lipiec 2019- prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ
W oczekiwaniu na numer sierpniowy, który ukaże się 31 lipca, zapraszamy na portal GazetaSenior.pl i na Facebookowy Fan Page Gazety Senior.

 

 

 

 

 

 

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.