Gazeta Senior majowy numer

Gazeta Senior majowy numer

Przed nami wiosna możliwości. Nie ma w tym odrobiny przesady, przyglądając się ofercie atrakcji czekających na seniorów w najbliższych miesiącach. Warte uwagi wydarzenia polecają metropolie, jak i mniejsze miasta, które równie ciepło myślą o swoich najstarszych mieszkańcach. Zachęcamy Was, aby z nich aktywnie korzystać.
Na okładce gości Aleksander Maria Gołębiowski, aktor kabaretowy z dyplomem podpisanym przez prof. Bardiniego, współzałożyciel kabaretu TEY. Pretekstem do spotkania był benefis artysty. W rozmowie z Marią Orwat wspomina najlepsze lata grupy TEY i równie trzeźwo co zabawnie spogląda na dzisiejsze realia. Zapraszamy do ciekawej rozmowy o życiu. Więcej w aktualnym numerze Gazeta Senior.

Kreatywny jak SENIOR

Tym numerem chcemy zainspirować do podjęcia wyzwania KREATYWNY JAK SENIOR! Polscy seniorzy nie przestają zaskakiwać pomysłami na twórczą emeryturę. Co więcej, niewiele może im przeszkodzić w realizacji tych marzeń. Na łamach wydania znajdziecie sylwetki inspirujących seniorek i seniorów, a także osób i organizacji, które działają na rzecz osób starszych w sposób wymykający się schematom. Od Krystyny Rydz i zespołu Zakręcone Babki po unikalną rehabilitację w formie zabawy z nutką rywalizacji. Wystarczy chcieć. A Joanna Ciechanowska-Barnuś w Seniorałce zabierając głos w sprawie kreatywności trochę tłumaczy skąd te pokłady. Sięgajcie do nich jak najczęściej.

Łódź kreuje dla seniorów

Łódź kreuje dla seniorów po raz kolejny. Przed nami VI Łódzkie Senioralia, na które zapraszamy seniorów z całej Polski. Moc atrakcji podczas inauguracji m.in. bezpłatny koncert Skaldów to doskonały pretekst do zorganizowania wycieczki klubowej. I nie zapomnijcie zagłosować na swojego faworyta w ogólnopolskim konkursie Drzewo Pokoleń!

SPORT+ w Gazeta Senior

Jeszcze kilka lat temu tematyka sportowa rzadko gościła na łamach „Gazety Senior”, dziś jest zgoła inaczej. Prezentujemy ciekawe i sprawdzone inicjatywy sportowe, po które sięgają seniorzy tj. program trener senioralny, igrzyska dla seniorów, Kartę Multisport Senior i zajęcia dla seniorów w klubach MRS.SPORTY. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy, jeśli jeszcze macie opory przed podjęciem aktywności fizycznej, poczytajcie, jak skutecznie zwalczają je inni seniorzy.

Turystyka senioralna

Wiele praktycznych informacji znajdziecie w dziale Turystyka. Sezon urlopowy zbliża się wielkimi krokami, należy się do niego dobrze przygotować. Oferta jest przebogata.

Gazeta Senior, wydanie maj 2019 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ   Gazeta Senior majowy numer

W oczekiwaniu na numer czerwcowy, który ukaże się 29 maja, zapraszamy na portal GazetaSenior.pl i na Facebookowy Fan Page Gazety Senior.

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.