Gazeta Senior sierpniowy numer

Gazeta Senior sierpniowy numer

Sierpniowe wydanie „Gazety Senior” to iście wakacyjny numer, w którym moda i uroda wiedzie prym. Zaprosiliśmy do rozmowy znanego czytelnikom „Gazety Senior” blogera modowego Jana Adamskiego. Ponieważ rozmowa była długa i ciekawa w drukowanym wydaniu znajdziecie krótszą, a wkrótce na stronie internetowej www.GazetaSenior.pl dłuższą wersję wywiadu i dużo więcej zdjęć pana Jana w ciekawych stylizacjach. Nasi redaktorzy seniorzy wzięli na warsztat temat mody senioralnej, ich refleksje na ten temat znajdziecie w zabawnych felietonach.

MODA I URODA

Wybierającym się na urlop i powracającym z niego prezentujemy wiele ciekawych porad dot. urody. Od naturalnych, domowych sposobów po zabiegi medycyny estetycznej, które już nie szokują, stają się powoli tylko jednym z ceremoniałów urodowych. W dodatku turystycznym przyjrzeliśmy się także rytuałom z różnych stron świata. Dowiecie się, jak dbają o urodę seniorki z Francji, Szwecji, Japonii i innych zakątków globu. Gorąco polecamy.

DODATEK TURYSTYCZNY

Wakacje w pełni, ale za chwilę przyjdzie jesień, temperatury staną się bardziej przyjazne. To dobry czas, aby zaplanować chwilę wypoczynku wolnego od wakacyjnego zgiełku. Zbliżający się sezon niski to najlepsze warunki i ceny. Zapraszamy do przejrzenia w DODATKU TURYSTYCZNYM ofert ośrodków, które chętnie goszczą seniorów. Ponadto na stronach DODATKU garść porad, wskazówek i refleksji dot. podróży na emeryturze.

CIEKAWOSTKI I NOWOŚCI

Tradycyjnie już piszemy o wyjątkowych inicjatywach. Poznań przedstawia animatorki senioralne, Kraków stawia na wolontariat seniorów

Gazeta Senior, wydanie sierpień 2019 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ Gazeta Senior sierpniowy numer
W oczekiwaniu na numer wrześniowy, który ukaże się 28 sierpnia, zapraszamy na portal GazetaSenior.pl i na Facebookowy Fan Page Gazety Senior.

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.