Hotel Medical SPA Malinowy Dwór

Hotel Medical SPA Malinowy Dwór

Hotel Medical SPA Malinowy Dwór to obiekt położony w sercu Gór Izerskich, w malowniczej miejscowości Świeradów-Zdrój. Ośrodek umożliwia swoim gościom korzystanie z wielu metod leczenia uzdrowiskowego. Jedną z nich są kąpiele w wodzie siarczkowej, która zawiera duże stężenie czynników aktywnych fizjologicznie, intensywnie oddziałujących na skórę i cały organizm. Kąpiele te należą do najsilniej działających zabiegów balneologicznych na świecie. Pomagają przy takich schorzeniach jak choroby układu ruchu o charakterze zwyrodnieniowym, przewlekłe choroby zapalne, reumatoidalne zapalenie stawów o mniejszej aktywności, niektóre choroby skóry, wybrane choroby układu nerwowego czy zespoły bólowe. Kąpiele wpływają korzystnie również w chorobach przemiany materii, obniżają poziom cholesterolu i trójglicerydów, kwasu moczowego oraz glukozy.

Hotel Medical SPA Malinowy Dwór, oprócz balneologii, stosuje także inne metody leczenia uzdrowiskowego, w tym: aerozoloterapię, masaże, kąpiele kosmetyczne, hydroterapię, fizykoterapię oraz kinezyterapię. W zależności od potrzeb zdrowotnych, można wybierać spośród pakietów kuracyjnych lub uzdrowiskowych, a także krótkich, weekendowych pobytów o charakterze profilaktycznym. Innowacją jest np. cykl zabiegów sprofilowanych pod potrzeby osób chcących zadbać o swoje stawy. W trosce o satysfakcję i zadowolenie swoich gości, Malinowy Dwór umożliwia przed ostatecznym wyborem pakietu zabiegów, konsultacje ze specjalistami – lekarzami, fizjoterapeutą czy kosmetologiem, którzy dopasują zabiegi do potrzeb danego organizmu. Dodatkowo restauracja hotelowa jest w pełni przygotowana na serwowanie posiłków dostosowanych do wymagań diety, jeśli taka zostanie zalecona. Skuteczność leczenia przeprowadzanego w Hotelu Medical SPA Malinowy Dwór dopełniają górski klimat oraz krystalicznie czyste powietrze i kojąca cisza. To wszystko sprzyja efektywnej rehabilitacji, zarówno fizycznej, jak i psychicznej.

Kontakt

Malinowy Dwór Hotel**** Medical SPA
ul. Długa 10, 59-850 Świeradów Zdrój

Całodobowa rezerwacja telefoniczna pod numerem telefonu:
tel.: (75) 738 10 00, (75) 738 10 01
e-mail: recepcja@malinowydwor.pl, strona www.malinowehotele.pl

Malinowe Hotele to sieć ośrodków Medical SPA zlokalizowanych w Świeradowie Zdroju (Malinowy Dwór) oraz Solcu Zdroju (Malinowy Zdrój, Baseny Mineralne oraz Hotel Malinowy Raj – nowa inwestycja, której zakończenie planowane jest na maj 2015 roku). Usługi obejmują fachową opiekę lekarską i profilaktykę zdrowotną z wykorzystaniem zabiegów bazujących na najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej pochodzącej ze źródła Malina. Podstawę oferty stanowią Centra Rehabilitacji, w których goście mogą korzystać z zabiegów z zakresu balneologii, hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii oraz różnych form masażu. Ofertę uzupełniającą stanowią zabiegi kosmetyczne SPA i Wellness oraz balneokosmetyki www.balneokosmetyki.pl.

Malinowy Dwór otrzymał w 2014 roku nagrodę magazynu „Eden” SPA & Wellness na „Najpiękniejsze SPA”, w 2011 roku nagrodę „Jakość Roku” oraz wyróżnienie od redakcji magazynu „Forbes” wstępując tym samym do elitarnego grona najlepszych hoteli w kraju, a także po raz drugi zyskał tytuł Najlepszego hotelu Resort SPA w Polsce w konkursie SPA Prestige Awards.

Malinowy Zdrój to pierwszy obiekt w Polsce, który otrzymał europejski certyfikat MEDICAL WELLNESS potwierdzający wysoki standard usług hotelowych i leczniczych oraz certyfikat zarządzania jakością ISO. Ośrodek został także nagrodzony w prestiżowym konkursie SPA Prestige Awards oraz zajął po raz siódmy 1. miejsce w Polsce w kategorii medyczne SPA&Wellness. Baseny Mineralne to jedyny w Polsce kompleks z leczniczą wodą mineralną, którego otwarcie odbyło się w lutym 2013 roku.

Więcej informacji o Malinowe Hotele Sp. z o.o. na: www.malinowehotele.pl

IMG_7031

_MG_4422-Edit

_MG_4482-Edit

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.