Jazz na Wyspie Słodowej

Jazz na Wyspie Słodowej

Jest takie miejsce we Wrocławiu, gdzie w weekendy można posłuchać muzyki, pośpiewać, zagrać w gry planszowe, albo inne sportowe i spróbować walczyć bambusowymi mieczami. Wyspa Słodowa to bez wątpienia miejsce, w którym można miło spędzić wolny czas. W każdy weekend czeka wiele atrakcji. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

W piątek i sobotę nie zabrakło oczywiście dobrej muzyki. Mieszkańcy Wrocławia mieli przyjemność uczestniczyć w wieczornych seansach filmowych. W niedzielę pełny relaks. Na estradzie zagrali Karpeta Jazz Brothers znane standardy jazzowe. A później, salsa dla wszystkich.

Jaki będzie program w następny weekend 17-19 lipca?

W piątek wieczorem zagrają Less Is Lessie i rockowo-metalowy Aim Limi. A miłośnicy kina będą mieli okazję wziąć udział w seansie filmowym.

W sobotę odbędą się zawody sportowe. Będzie również wspólne granie na gitarze. Na scenie zagrają: Was Sheep oraz Elyssium.

W niedzielę rodzinnie. Po raz kolejny zagra zespół Karpeta Jazz Brothers, ale tym razem dla dzieci. Od 18.30 dla miłośników tańca – salsa i bachata. A dla wielbicieli gier będą gry karciane.

Wstęp na wszystkie wydarzenia – bezpłatny. 

_DSC5553

_DSC5562

_DSC5563

_DSC5573

_DSC5585

Tekst i zdjęcia: Jerzy Dudzik

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.