Jesienna kreatywność w tanecznym tonie

Jesienna kreatywność w tanecznym tonie

Należy do uczestników balu, który w ramach Dni Seniora, w niedzielę 27 września, zorganizowali o-CAL-eni, czyli aktywna i pomysłowa grupa seniorów.

To wyjątkowe wydarzenie podsumowuje pani Ewa Rapacz, liderka grupy:
– „Barwy jesieni” to bal, na którym seniorzy wykazali się nie lada pomysłowością, nadając strojom przygotowane własnoręcznie kolorowe akcenty „złotej polskiej jesieni”. Jurorkami, oceniającymi atrakcyjność ubrania, były „Panie Niespodzianki” z Wrocławskiego Centrum Seniora, a główną nagrodę stanowi publikacja zdjęć zwycięzców, zamieszczona w dwumiesięczniku Gazeta Senior.

Bal odbył się w bardzo przyjaznej atmosferze. Uczestnicy bawili się pięknie, z wielką kulturą i radością, nie brakowało też dodatkowych atrakcji. A był to między innymi pokaz tańca salsa, w wykonaniu naszych koleżanek z Akademii Leonarda da Vinci pod kierunkiem trenerki Ani Zielińskiej.

Bardzo duży wpływ na pozytywną atmosferę miało przygotowanie przez o-CAL-onych z Wrocławskiego Centrum Seniora, wystroju stołów z akcentami jesiennymi, upominkami (książki od autorki pani Ewy Hejtoty) i kolorowymi dużymi ciastkami z piekarni – cukierni „Karłowice”. Ale cóż znaczyłoby to wszystko, gdyby nie prawdziwy trzyosobowy zespół muzyczny Tadeusza Krawczyka, grający rytmicznie melodie bliskie seniorom, a także przyjazne przyjęcie przez pracowników Domu Kultury BAKARA.

Kończąc tę relację dziękuję za wsparcie (piękne bilety wstępu, tacki , serwetki) pracownikom Wrocławskiego Centrum Seniora.

l

o

Tekst: Joanna Ryłko / WCS
fot. Bogusława Gajna

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.