Prenumerata Gazety Senior
Joanna Brodzik o pięknie kobiety

Joanna Brodzik o pięknie kobiety

Każda kobieta jest inna. Ma swoje przyzwyczajenia, swój ulubiony kubek, tytuł książki, kapcie, czy ulubiony kosmetyk. Niektórzy twierdzą, że kobiety są skomplikowane i trudno je zrozumieć. Pomimo tego, że się różnią, łączy je wspólna cecha – chcą być piękne. Jaką receptę na piękno ma Joanna Brodzik? To proste – szminka, blond i autentyczność.

Można wyjść z domu bez torebki, bez kluczy, lecz bez czego nie warto wychodzić z domu? – Zdaje się, że odziedziczyłam to po swojej babci. Zdecydowanie jest to szminka do ust. Zawsze fascynowało mnie to, że w jej każdej kieszeni znajduje się właśnie ten kolor, którego poszukuje – mówi Joanna Brodzik, znana aktorka. – Ja mam mniej więcej to samo, tylko nigdy nie wiem, gdzie znajduje się ten kolor, którego właśnie szukam.

Blond odmładza – sprawia, że rysy stają się łagodniejsze. – A ta, która nosi blond, wydaje się być łagodniejszego charakteru – dodaje Joanna Brodzik.

Źródło: newsrm.tv

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.