Już w marcu 39 PPA

Znamy program 39 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Zainteresowani?

Gwiazdy
Zaproszenie przyjęła paryska gwiazda, ekscentryczna Camille. Tu zobaczycie próbkę https://www.youtube.com/watch?v=RPOy8PXrXQs
A Filetta korsykański zespół tradycyjny https://www.youtube.com/watch?v=S8ehkUBm7_s
Adam Strug & Kwadrofonik „Requiem ludowe” https://www.youtube.com/watch?v=gXYaPKBXnlg
„Cezary idzie na wojnę” https://www.youtube.com/watch?v=WVe9bsbyaAU
Oczywiście wystąpi laureat z ubiegłego roku Marcin Januszkiewicz.
Hity
Gala „Miłe panie i Panowie bardzo mili” wieczór z piosenkami Wojciech Młynarskiego. Utwory, choć pisane w PRL, jakby nie straciły na aktualności. Reżyseruje Agnieszka Glińska.
Finał. Poznamy laureatów konkursu interpretacji piosenki, a w drugiej części „Co to za dom”, piosenki między innymi Maanamu, Kultu, Siekiery, w interpretacji Kasi Nosowskiej, Krzysztofa Globisza, Jerzego Treli.
Bilety
Wejściówki na 39 Przegląd Piosenki Aktorskiej będzie można kupować od 3 lutego 2018 w kasach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu oraz na www.ppa.wroclaw.pl
Bilety na Nurt Off będzie można nabyć wyłączenie w kasach od 10 lutego.
Program wszystkich wydarzeń na www.ppa.wroclaw.pl
Miejsca
Koncerty i wydarzenia w dniach 16- 25 marca 2018, Wrocław. Oprócz scen w Teatrze Muzycznym Capitol będzie można bawić się na koncertach w Synagodze pod Białym Bocianem, Scena na Strychu w Teatrze Współczesnym, Starym Klasztorze, Imparcie, Vertigo Jazz Club & Restaurant, Das Lokal, Zaklęte Rewiry, Teatr Polski.
Skwer
W ubiegłym roku twórcy i organizatorzy festiwalu chcieli uczcić Wojciecha Młynarskiego i nazwać skwer przy Capitolu imieniem poety. Obecnie trwają urzędnicze procedury i miejmy nadzieję, że przed rozpoczęciem przeglądu będzie można zawiesić tablice z imieniem i nazwiskiem barda.

tekst, zdjęcia Jerzy Dudzik

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.