Już w marcu 39 PPA

Znamy program 39 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Zainteresowani?

Gwiazdy
Zaproszenie przyjęła paryska gwiazda, ekscentryczna Camille. Tu zobaczycie próbkę https://www.youtube.com/watch?v=RPOy8PXrXQs
A Filetta korsykański zespół tradycyjny https://www.youtube.com/watch?v=S8ehkUBm7_s
Adam Strug & Kwadrofonik „Requiem ludowe” https://www.youtube.com/watch?v=gXYaPKBXnlg
„Cezary idzie na wojnę” https://www.youtube.com/watch?v=WVe9bsbyaAU
Oczywiście wystąpi laureat z ubiegłego roku Marcin Januszkiewicz.
Hity
Gala „Miłe panie i Panowie bardzo mili” wieczór z piosenkami Wojciech Młynarskiego. Utwory, choć pisane w PRL, jakby nie straciły na aktualności. Reżyseruje Agnieszka Glińska.
Finał. Poznamy laureatów konkursu interpretacji piosenki, a w drugiej części „Co to za dom”, piosenki między innymi Maanamu, Kultu, Siekiery, w interpretacji Kasi Nosowskiej, Krzysztofa Globisza, Jerzego Treli.
Bilety
Wejściówki na 39 Przegląd Piosenki Aktorskiej będzie można kupować od 3 lutego 2018 w kasach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu oraz na www.ppa.wroclaw.pl
Bilety na Nurt Off będzie można nabyć wyłączenie w kasach od 10 lutego.
Program wszystkich wydarzeń na www.ppa.wroclaw.pl
Miejsca
Koncerty i wydarzenia w dniach 16- 25 marca 2018, Wrocław. Oprócz scen w Teatrze Muzycznym Capitol będzie można bawić się na koncertach w Synagodze pod Białym Bocianem, Scena na Strychu w Teatrze Współczesnym, Starym Klasztorze, Imparcie, Vertigo Jazz Club & Restaurant, Das Lokal, Zaklęte Rewiry, Teatr Polski.
Skwer
W ubiegłym roku twórcy i organizatorzy festiwalu chcieli uczcić Wojciecha Młynarskiego i nazwać skwer przy Capitolu imieniem poety. Obecnie trwają urzędnicze procedury i miejmy nadzieję, że przed rozpoczęciem przeglądu będzie można zawiesić tablice z imieniem i nazwiskiem barda.

tekst, zdjęcia Jerzy Dudzik

Latest posts by Jerzy Dudzik (see all)
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.