Kącik z humorem

Kącik z humorem

Drodzy Czytelnicy.
Otwieramy nowy kącik – kącik z humorem, w którym będziemy zamieszczać dowcipy, anegdoty, zabawne zagadki i kalambury. Chcielibyśmy, aby współprowadzili Państwo ten kącik, przesyłając do nas swoje propozycje z humorystycznym akcentem. W końcu śmiech to zdrowie!

Czekamy na Państwa listy pod adresami: „Gazeta Senior”, ul. Tadeusza Kościuszki 35c, 50-011 Wrocław
E-mail: redakcja@czerwonyportfelik.pl

Dzisiejszą dawkę humoru serwuje pani Zofia Urban z Głogowa.

Rozmawiają dwa pająki:
– Co robisz?
– Oglądam motylki.
– A skąd masz?
– Ściągam z sieci…

Adam i Ewa idą przez raj. Nagle, drżącym głosem Ewa pyta Adama: – Adamie, czy ty mnie kochasz? Na to Adam: – No, Ewo, a jaki mam wybór?

Pani sprzedaje na targu czereśnie. Podchodzi ktoś i pyta: – A czy są w nich robaki? Na to pani: – Spokojnie, można jeść, dziś przecież czwartek. Tylko jutro niech pan nie je, bo post!

Na poczcie urzędniczka tłumaczy Bercikowi, że jego list jest za ciężki i trzeba dokleić jeszcze jeden znaczek. A Bercik na to: – I myśli pani, że on od tego zrobi się lżejszy?

Kowalski spotyka dawno niewidzianego kolegę. – O, widzę, że się ożeniłeś – mówi kolega, wskazując na obrączkę Kowalskiego. – No, to co słychać, ładna ta twoja żona? – pyta. – Ładna – odpowiada Kowalski. – Podobna do Matki Boskiej.
– A masz zdjęcie? – dopytuje kolega.
– Mam – mówi Kowalski, wyciągając zdjęcie z portfela.
– O Matko Boska!

Źródło: „Gazeta Senior”, wydanie: Poznań sierpień-wrzesień 2015

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.