Kampania Droga do zdrowia. 17 badań diagnostycznych

Kampania Droga do zdrowia. 17 badań diagnostycznych

Wielu osobom trudno zmobilizować się do podjęcia odpowiednich działań profilaktycznych, a przecież warto zadbać o swoje zdrowie i komfort życia. Te 17 badań pomoże zdiagnozować stan zdrowia.

Choroby cywilizacyjne są przyczyną obniżenia komfortu życia i przedwczesnej śmierci wielu osób. Tymczasem sami mamy wpływ na niekorzystne zmiany i możemy je powstrzymać, jeśli odpowiednio wcześnie zareagujemy. Nie zatrzymane w porę patologiczne procesy nieuchronnie narastają, by w końcu stanowić bezpośrednie zagrożenie życia. W ramach kampanii profilaktycznej Droga do zdrowia można wykonać zestaw 17 badań pozwalających zdiagnozować stan zdrowia i ocenić natężenie patologicznych procesów metabolicznych toczących się w organizmie.

– Na choroby cywilizacyjne nie ma cudownego lekarstwa. Nie istnieje jeden lek czy suplement, który raz zastosowany pozwoli nam o nich zapomnieć na zawsze. Z drugiej strony, na każdym etapie rozwoju tych chorób – zarówno przed farmakoterapią, jak i w jej trakcie – ogromne znaczenie ma styl życia. Aktywność fizyczna, zbilansowana, zdrowa dieta – proste i dostępne dla wszystkich rozwiązania, okazują się jednak najtrudniejsze do zastosowania. Kampania profilaktyczna „Droga do zdrowia” ma na celu dostarczenie motywacji do ich wprowadzenia – zachęca dr n. med. Emilia Martin, specjalista ds. badań laboratoryjnych.

Kampania Droga do zdrowia

Otyłość, cukrzyca, choroby układu sercowo-naczyniowego to procesy przewlekłe, na które „pracujemy” całe życie. Laboratoria Medyczne DIAGNOSTYKA zachęcają do badań pod kątem chorób cywilizacyjnych i do zmiany stylu życia. W jesiennym zestawie Droga do zdrowia znalazły się: morfologia krwi, lipidogram (cholesterol całkowity, HDL, nie-HDL, LDL, trójglicerydy), hemoglobina glikowana, wskaźnik insulinooporności (glukoza, insulina oraz HOMA-IR), próby wątrobowe (ALT, AST, ALP, BIL, GGTP), oznaczenie TSH oraz poziomu witaminy D. Badaniom towarzyszy ich interpretacja w formie automatycznego raportu (koszt 119 zł) lub w formie konsultacji medycznej (koszt 149 zł). Przy automatycznym raporcie kolory i skalowanie przy wynikach pomogą w ocenie, czy wynik jest w normie, czy poza nią, dodatkowo otrzymamy wskazówkę, które wyniki wymagają dalszej konsultacji lekarskiej. W zestawie z konsultacją medyczną otrzymamy opis badań z dedykowaną do danego wyniku interpretacją lekarza specjalisty.

Kampania startuje 16 września i potrwa do 30 listopada 2019 roku, vouchery będzie można zrealizować do końca roku. Bony na badania można pobierać ze strony www.drogadozdrowia.diag.pl. Kampania rozpocznie się 16 września i potrwa do 30 listopada 2019 roku, vouchery będzie można zrealizować do końca roku.

Kampania profilaktyczna Droga do zdrowia

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.