Klub Seniora Podróżnika – jedzie nowe!

Klub Seniora Podróżnika – jedzie nowe!

Klub Seniora Podróżnika zaprasza na spotkania i prelekcje poświęcone podróżom. Mile widziani klubowicze oraz wszyscy, którzy lubią wspólnie spacerować, wyjeżdżać, zwiedzać i odpoczywać! Uwaga – od jesieni spotykamy się w nowym miejscu – we Wrocławskim Centrum Seniora przy pl. Dominikańskim 6, w sali 210 (II piętro, jest winda).

Pierwsza prelekcja odbędzie się 24 września i zostanie poświęcona wielkiemu powrotowi programu Travel Senior. Słynny już Travel Senior, tak ulubiony przez seniorów, to program wyjazdów zagranicznych. Swoją popularność zawdzięcza temu, że za rozsądne pieniądze w niskim sezonie można spędzić niezapomniane chwile w pięknych zagranicznych kurortach, np. w Hiszpanii. Teraz to także szansa wyjazdu do Bułgarii i na Maltę.

Więcej informacji będzie dostępnych na spotkaniu, okraszonym fotografiami i prezentacją na temat uroków Hiszpanii. Kolejne prelekcje, przygotowane przez pasjonata i podróżnika, pana Andrzeja Rubaszko, skupią się na odleglejszych krańcach naszego globu.

Spacer po podziemiach Dworca Głównego (termin: 20 października, godz. 10.00, koszt 5 zł, zapisy na spotkaniu 24 września i na dyżurze 15 października).
Opiekun Klubu Seniora Podróżnika, pan Janusz Czech, zaprasza natomiast seniorów na wyjątkowy spacer po odnowionym Dworcu Głównym jakiego nie znacie. Przewodnik oprowadzi grupę po podziemiach i pomieszczeniach niedostępnych na co dzień.
Dodatkowo zorganizowano dyżury Klubu Seniora Podróżnika. Pierwszy dyżur odbędzie się 15 października, w godz. 11.00-13.00, w sali 28 (parter).

Program spotkań w sezonie jesień-zima 2015
Miejsce: Wrocławskie Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, sala 210 (II piętro, jest winda)
Kontakt: Opiekun Klubu Pan Janusz Czech tel. 797 163 682
24 września godz. 13.00
(tylko we wrześniu spotkanie o godz:. 13.00, w kolejnych miesiącach zapraszamy na godz. 14.00)
Program Travel Senior – Hiszpania – bez tajemnic – prelekcja: Jolanta Dzierżyńska
29 października, godz. 14.00
Himalajski, królewski Nepal – prelekcja: Andrzej Rubaszko
26 listopada, godz. 14.00
Albańskie kontrasty – prelekcja: Andrzej Rubaszko
18 grudnia, godz. 14.00
Świąteczne spotkanie Klubu Seniora Podróżnika

Wydanie: Wrocław wrzesień – październik 2015
fot. Pixabay

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.