Klub Seniora Magnolia – spotkanie z poezją i muzyką

Klub Seniora Magnolia – spotkanie z poezją i muzyką

W kwietniu, z okazji Międzynarodowego Dnia Książki, wrocławscy seniorzy uczestniczyli w wieczorku poetyckim z Anną Leśniewską, który uświetnił występ Katarzyny Nowak. Spotkanie zostało zorganizowane przez Klub Seniora Magnolia i Stowarzyszenie Przyjazne Osiedle.

Wieczorek poetycki „Miłość ponad wszystko” odbył się 24 kwietnia w ramach świętowania Międzynarodowego Dnia Książki. Gwiazdą wieczoru była Anna Leśniewska – autorka wielu książek, w tym tomików poetyckich, dziennikarka, fotografka i podróżniczka. Spotkanie uświetniła laureatka wielu festiwali poezji śpiewanej – Katarzyna Nowak. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Klub Seniora Magnolia i Stowarzyszenie Przyjazne Osiedle.

Na spotkanie z poezją i muzyką przybyli seniorzy (również 90+) z Nowego Dworu i okolicznych dzielnic Wrocławia. Po urzekającej i pełnej emocji recytacji wierszy oraz wspaniałej interpretacji poezji, wszyscy uczestnicy spotkania zostali zaproszeni na poczęstunek, który był również okazją do wspólnych rozmów.

Klub Seniora Magnolia (kierownik Jerzy Grzesiak) działa przy Stowarzyszeniu Przyjazne Osiedle Nowy Dwór (prezes Andrzej Rytka). Jest to niezwykłe miejsce na mapie Wrocławia, gdyż aktywizuje seniorów do aktywnego spędzania czasu m.in. poprzez liczne wycieczki, spotkania, wyjazdy międzypokoleniowe, okolicznościowe imprezy.

Klub Seniora Magnolia

Klub Seniora Magnolia

Klub Seniora Magnolia

Katarzyna Nowak

Klub Seniora Magnolia

Anna Leśniewska

 

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.