Kobiety szukają prezentów również w sklepach budowlanych

Kobiety szukają prezentów również w sklepach budowlanych

Boże Narodzenie, Dzień Ojca, Chłopaka, urodziny, a nawet Walentynki – na te okazje kobiety szukają prezentów. Gdzie? Okazuje się, że w sklepach budowlanych. Jednym z hitów sprzedażowych są np. wiertarki.

Jak mówi Tomasz Jankowski, P4 Solutions, właściciel marki StukPuk.pl – Panie w sklepach budowlanych szukają elektronarzędzi, zestawów narzędzi oraz narzędzi do majsterkowania, czyli wszystko to, co może mężczyzn uszczęśliwić w życiu. 

Okazuje się, że aż 35 proc. pań dokonuje zakupów w takich serwisach. Liczba klientek wzrasta kiedy zbliża się odpowiednia okazja, na przykład Dzień Ojca, czy Boże Narodzenie.

– W Święta jest największe szaleństwo zakupów. Kobiety chętnie kupują elektronarzędzie, ponieważ jest to produkt, który zawsze się przyda. Kiedy zbliża się wiosna klientki szukają rzeczy do wykończenia domu, porządkowania garażu, lub ogrodu – od pielęgnacji po małą architekturę – dodaje Tomasz Jankowski.

Źródła: Portal Newsrm.TV

fot. Pixabay

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.