Koleją na Majówkę

Różne ceny biletów przy podróżowaniu koleją w czasie majowego długiego weekendu. Duże ulgi.

Polregio
W tym roku z uwagi na układ dni wolnych w czasie majowego weekendu aż 10 dni będzie ważny bilet uprawniający do podróży. Bilet jest imienny i ważny z dowodem tożsamości. Są dwie wersje normalny za 83 złote i tańszy dla osób do 26 roku życia i powyżej 60 lat. Ten tańszy dla seniorów kosztuje 49 złotych. Dla miłośników podróży kolejami to istna gratka. To oferta Przewozów Regionalnych. Bilet jest ważny przez 10 dni od piątku 27 kwietnia od 18:00 do poniedziałku 7 maja do godziny 6:00. Trzeba pamiętać, że osoby, które ukończyły 60 lat, mogą nabyć tańszy Bilet Seniora. Niestety, ulgi się nie sumują.

PKP Intercity
PKP Intercity proponuje w czasie majówki bilety weekendowe. Cena w drugiej klasie wynosi 81 złotych a wersja uprawniająca do jeżdżenia wszystkimi rodzajami pociągów, Bilet Weekendowy MAX aż 164 złote, plus ewentualne dopłaty do EIP w wysokości 10 złotych za każdy przejazd. Można też kupić Bilet Seniora.

A Wy co planujecie w czasie długiego majowego weekendu?

tekst, zdjęcie: Jerzy Dudzik

Latest posts by Jerzy Dudzik (see all)
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.