Zapraszamy na kongres poświęcony zdrowiu

Zapraszamy na kongres poświęcony zdrowiu

W pierwszą sobotę lutego w Warszawie odbędzie się pierwszy Kongres poświęcony zdrowiu i najważniejszym zagadnieniom medycyny integralnej. Uczestnicy wydarzenia skorzystają z wiedzy ekspertów prezentowanej podczas wykładów i warsztatów zorganizowanych przez Fundację Małgosi Braunek „Bądź”.

I Kongres poświęcony zdrowiu „Bądź integralny w zdrowiu, prewencja i leczenie chorób przewlekłych” odbędzie się 3 lutego w godz. 9:00-18:00 w Centrum Konferencyjnym Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie. Podczas całodniowego spotkania będą poruszane tematy, które mogą zainteresować zarówno osoby przewlekle chore i ich bliskich, jak i osoby zdrowe, zainteresowane prewencją i leczeniem chorób przewlekłych.

Tematyka i eksperci

– Kongres poprowadzi lek. med. Elżbieta Dudzińska, absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Medycyny Integralnej na Uniwersytecie Arizona w USA, uznany lekarz medycyny integralnej, propagujący komplementarne, holistyczne podejście do pacjenta. Prowadząca przybliży szerokie spojrzenie na medycynę umysł-ciało.

Wojciech Eichelberger psycholog i psychoterapeuta, który od lat odgrywa kluczową rolę w polskiej psychologii, przedstawi wiedzę i doświadczenie z obszaru stres i sen.

Prof. dr hab. n. med. Jan Lubiński należy do elitarnego grona najwybitniejszych genetyków onkologii na świecie. Podczas kongresu zaprezentuje aktualne spojrzenie na genetykę i innowacje.

– Część wykładową zakończy spotkanie z prof. Li Jie, wybitnym ekspertem medycyny chińskiej oraz profesorem Shandong TCM University.

Druga część kongresu to cykl warsztatów. Wśród poruszanych tematów znajdzie się: ziołolecznictwo, odżywianie wg makrobiotyki, refleksoterapia oraz joga śmiechu.

 

Szczegółowy program wydarzenia: www.fundacjabadz.pl

Rejestracja i zapisy uczestników na kongres poświęcony zdrowiu: www.evenea.pl bądź na miejscu w dniu wydarzenia.

 

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

UWAGA!
Mamy niespodziankę związaną z wydarzeniem: nasi czytelnicy mogą otrzymać rabat w wysokości 20%.

Rabat można wykorzystać na dwa sposoby:

  1. Przy rejestracji online na www.evenea.pl (rejestracja online jest aktywna do 1 lutego) będzie aktywowany po wpisaniu hasła: „GS”.
  2. Przy zakupie biletu na miejscu w dniu wydarzenia – podając hasło: „Gazeta Senior”.
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.