Konkurs! Do wygrania książki Marii Ulatowskiej

Konkurs! Do wygrania książki Marii Ulatowskiej

„Czy jest najlepszy czas na pisanie książek? Zadawałam sobie takie pytanie, gdy – po przejściu na emeryturę – postanowiłam nareszcie zrealizować swoje wieczne marzenie. Gdy okazało się, że nareszcie już nic nie muszę, że wszystkie najważniejsze zobowiązania już poza mną, a energii jeszcze we mnie całe pokłady – postanowiłam, że ten czas, którego zostało mi już raczej mniej, niż więcej, wykorzystam dokładnie tak, jak chcę. Na realizację pomysłu: napiszę książkę…” Maria Ulatowska

 

 

UWAGA, KONKURS!

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Prószyński i S-ka mamy dla Was 3 książki Marii Ulatowskiej: Sosnowe Dziedzictwo, Pensjonat Sosnówka i Rodzina z Sosnówki. 3 osoby wygrają po jednej książce.

Co trzeba zrobić, by wygrać?
Należy podać tytuł pierwszej książki Marii Ulatowskiej oraz rok jej wydania. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy redakcja@czerwonyportfelik.pl. Wygrywa druga, czwarta i szósta poprawna odpowiedź.

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.