Konkurs „Jak dwie krople wody”: Szukamy najstarszych bliźniąt

Konkurs „Jak dwie krople wody”: Szukamy najstarszych bliźniąt

Wrocławskie Centrum Seniora zaprasza do udziału w konkursie pn. „Jak dwie krople wody”, którego celem jest znalezienie najstarszej pary bliźniąt. Na uczestników konkursu czekają cenne nagrody.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 9 września br. wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie www.seniorzy.wroclaw.pl. Dokumenty przesyłamy na adres pocztowy organizatora (Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – Wrocławskie Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, 50-159 Wrocław).

Konieczne jest również dosłanie dwóch zdjęć, które zostaną wykorzystane do przygotowania wystawy fotograficznej na wrocławskim Rynku. Będą one także ilustracją do wywiadów ze zwycięzcami, które pojawią się we wrocławskich mediach.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 września. Z kolei uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 22 września podczas tegorocznych obchodów Dni Seniora.

Więcej informacji oraz regulamin dostępne są w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora przy pl. Dominikańskim 6 oraz na stronie www.seniorzy.wroclaw.pl.

Więcej o jednym z bliźniaków na zdjęciu, Panu Bolesławie Osipik, przeczytacie w materiale „Życie na rowerze” Gazeta Senior wyd. Wrocław marzec-kwiecień 2016 lub pod linkiem: https://www.gazetasenior.pl/zycie-na-rowerze

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Komentarze

Disqus ( )

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.