Konkursy z okazji Dni Seniora. Cenne nagrody!

Konkursy z okazji Dni Seniora. Cenne nagrody!

Wrocławskie Centrum Seniora serdecznie zaprasza do uczestnictwa w tegorocznych konkursach, specjalnie przygotowanych z okazji zbliżającego się święta seniorów. Konkurs główny dedykowany seniorom z całej Polski: najciekawsza stylizacja historyczna.

Kościuszko, Piłsudski, Jadwiga Jagiellonka, a może Maria Skłodowska-Curie? Czekamy na zdjęcia przedstawiające Państwa stylizację dotyczącą wybranej postaci historycznej.
Konkursy dodatkowe – międzypokoleniowe, dedykowane zarówno dzieciom, młodzieży, jak i seniorom z całej Polski: najdłuższe wąsy i najdłuższe włosy.
Opisane imieniem i nazwiskiem oraz nr telefonu kontaktowego i e-mailem zdjęcia prosimy przesyłać na adres Wrocławskie Centrum Seniora. Dopiszcie też, za jaką postać jesteście przebrani (konkurs główny) lub jaka jest długość włosów/wąsów (konkurs dodatkowy). Warunkiem otrzymania nagrody jest uczestnictwo w Marszu Kapeluszy i Inauguracji wrocławskich Dni Seniora (w sfotografowanym stroju) w dniu 14 września 2018, w godz.10.00-13.00.
Konkurs fotograficzny
Do konkursu fotograficznego „Pasje i zainteresowania seniorów” przyjmowane będą maksymalnie 3 zdjęcia od jednej osoby bądź od grupy senioralnej (zdjęcia grupowe). Opisane imieniem i nazwiskiem oraz nr telefonu kontaktowego i e-mailem zdjęcia prosimy przesyłać na adres Wrocławskiego Centrum Seniora. Na laureatów czekają atrakcyjne i wartościowe nagrody, m.in. sztabki złota i srebrne monety, pobyty weekendowe, wejściówki na koncerty i spektakle.

Zapraszamy!

ZGŁOSZENIA!
Wrocławskie Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, 50-159 Wrocław, pokój 22, Kamila Polańska lub e-mailowo: konkurswcs@gmail.com.
Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie wraz ze zdjęciami zgody na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku w związku z realizowanym konkursem, gotowy formularz i regulamin dostępny na stronie www.seniorzy.wroclaw.pl w zakładce Dni Seniora.

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.