Kulturalna jesień [Zniżka dla GRUP SENIORALNYCH na 3 wydarzenia]

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Jesień przyciąga nie tylko wydarzeniami senioralnymi, ale przede wszystkich niezapomnianymi koncertami –  10 tenorów, koncert piosenki francuskiej „Pod dachami Paryża” oraz nowy program Narodowej Perły Gruzji. A wszystko to ze zniżką dla grup senioralnych! Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl 10 tenorów trasa koncertowa Koncerty to wydarzenia, które długo zapisują się w pamięci. … Czytaj dalej Kulturalna jesień [Zniżka dla GRUP SENIORALNYCH na 3 wydarzenia]