Ławeczka Mieszkańca MAPA nowych ławek we Wrocławiu. Sprawdź, gdzie przysiądziesz już na jesieni

Redakcja Gazety Senior to zespół, który wraz z redaktor naczelną serwisu troszczy się, aby dostarczać czytelnikom seniorom dedykowanych treści oraz ważnych z punktu widzenia osób starszych informacji. Dbamy, aby materiały publikowane w serwisie GazetaSenior.pl napisane były przystępnym językiem i zaprezentowane w przyjaznej seniorom formie np. bez rozpraszających reklam w postaci wyskakujących okien.
Donosimy o najnowszych rozwiązaniach społecznych, ekonomicznych, zdrowotnych kierowanych do osób starszych. Informujemy o aktualnej sytuacji seniorów w Polsce. Sporo piszemy o zdrowiu seniorów i profilaktyce zdrowotnej. Obalamy mity dotyczące osób starszych. Edukujemy seniorów, korzystając z wiedzy i wskazówek ekspertów w danej dziedzinie.
Redakcja

Dla wielu osób, nie tylko seniorów, zbyt mała liczba ławek w przestrzeni miejskiej jest sporym utrudnieniem. Naprzeciw tym problemom wyszedł Wrocław. Prezydent Jacek Sutryk zdecydował się rozszerzyć projekt „Ławeczka mieszkańca”. Tylko w tym roku w ramach programu zamontowanych zostanie 60 nowych ławek. Wiemy już, gdzie postawione zostaną Ławeczki Mieszkańca. Lokalizacje, w których najbardziej brakuje ławek, … Czytaj dalej Ławeczka Mieszkańca MAPA nowych ławek we Wrocławiu. Sprawdź, gdzie przysiądziesz już na jesieni