Lokalne święto na Psim Polu

Lokalne święto na Psim Polu

W sobotę 3 października na terenie LZN (Lotniczych Zakładów Naukowych) odbył się festyn wspaniale zatytułowany „Integrujmy się!”.

Wrocławskie Centrum Seniora gratuluje Fundacji Opieka i Troska sukcesu tej fantastycznej lokalnej inicjatywy. Był to bowiem dzień pełen słońca, nagród, występów wokalno-instrumentalnych, tanecznych i teatralnych, pysznych przekąsek oraz – jak na nazwę festynu przystało – międzypokoleniowej integracji, o czym wspomina pani Dorota Wojtanowicz z fundacji:

– Po raz kolejny mogliśmy świętować wspólnie z partnerskimi organizacjami z Psiego Pola pod hasłem lokalnej integracji. Klub Seniora działający przy Fundacji Opieka i Troska – „Zawsze Młodzi’, w tym dniu świętował Wrocławskie Dni Seniora. Panie Seniorki przygotowały swoje rękodzieło, które jak zwykle cieszyło się dużym zainteresowaniem. Nie zabrakło pysznych ciast i wypieków. Nasz lokalny festyn obfitował w konkursy i niespodzianki – szczególnie dla dzieci i młodzieży. Wyjątkową atrakcją dla wszystkich była loteria fantowa, w której główną nagrodą był rower, ufundowany przez BZ WBK. Wszystkie fanty wygrane podczas loterii przyniosły jej uczestnikom wiele radości, szczególnie zwyciężczyni nagrody głównej! Na scenie wystąpiły dzieci i młodzież z lokalnych szkół i przedszkoli z występami wokalno-muzycznymi. Zwieńczeniem programu był występ Mary Marylowicz.
W tym szczególnym dniu Fundacja Opieka i Troska po raz kolejny obchodziła Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie. – Dorota Wojtanowicz.

3

2

Źródło: Tadeusz Wilk / Wrocławskie Centrum Seniora

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.