Loteria z okazji Walentynek

Loteria z okazji Walentynek

Dla robiących zakupy w Magnolia Park zostanie zorganizowana loteria. By wziąć udział wystarczy zrobić zakupy za 150 złotych i wypełnić kupon. Główną nagrodą jest wycieczka na Madagaskar o wartości 20 tysięcy złotych.  Zabawa startuje w Walentynki. Oprócz wycieczki na Madagaskar czekają w tym dniu inne atrakcje: nagrody dodatkowe i bukiety kwiatów.

Położona na Ocenie Indyjskim wyspa Madagaskar przyciąga turystów białymi, piaszczystymi plażami, krystalicznie czystą wodą, wybrzeżem z rafą koralową, a przede wszystkim bogatą i niepowtarzalną fauną i florą – 90 procent malgaskiej dzikiej przyrody nie występuje nigdzie indziej na świecie. Za królów wyspy uważa się lemury, występujące tylko na niej i na sąsiednich Komorach. Loterię  „Halo tu Madagaskar!” zaplanowano od 14 do 24 lutego.

W loterii może wziąć udział każdy klient Magnolia Park, który w czasie jej trwania zrobi zakupy za minimum 150 zł. Później wystarczy wypełnić otrzymany za zakupy kupon i wrzucić go do urny w Punkcie Obsługi Loterii (koło salonu Jubitom). Za jeden paragon na min. 150 zł otrzymuje się jeden kupon. Większa liczba kuponów to większa szansa na wygraną! W finałowym dniu loterii rozlosowana zostanie nagroda główna, 5 nagród drugiego stopnia oraz nagrody pocieszenia:
• nagrodą główną jest rodzinna wycieczka na Madagaskar dla 2-4 osób o wartości 20 000 zł ufundowana przez biuro podróży Itaka, znajdujące się w Magnolia Park. Wycieczkę będzie można zrealizować do 31 grudnia 2019 r.;
• nagrodą drugiego stopnia jest 5 zestawów walizek Wittchen;
• dodatkowo rozlosowywane zostaną nagrody pocieszenia – karty podarunkowe do salonu Fotojoker na fotoalbumy CEWE.
Aby odebrać nagrodę, należy stawić się osobiście podczas losowania, które zaplanowano w niedzielę, 24 lutego, o godz. 16.00 na scenie koło sklepu Jubitom.
To jeszcze nie koniec walentynkowych atrakcji w Magnolia Park. Na 200 osób, które 14 lutego zrobią zakupy za min. 150 zł, czekać będą pudełka z kwiatami w kształcie serca. Bukiety będzie można odbierać w punkcie między salonami Empik i Super-Pharm (na parterze) od godz. 12.00 do 20.00. Kto pierwszy, ten lepszy – liczba prezentów jest ograniczona.

Loteria „Halo tu Madagaskar!
14–24 lutego
Nagroda główna: rodzinna wycieczka na Madagaskar od biura podróży Itaka
Kwiaty za zakupy: 14 lutego, w godz. 12.00 – 20.00
Magnolia Park, Wrocław — ul. Legnicka 58

informacja prasowa

Latest posts by Jerzy Dudzik (see all)
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.