Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR

Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR

Pierwsze Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR rozpoczną się już 25 października. W programie m.in. bezpłatne badania medyczne, porady prawne, oferty, a także występy, koncerty, konkursy z nagrodami.

Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR przebiegną pod hasłem Beniamina Franklina „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”. Na pierwsze takie wydarzenie we Wschodniej Polsce zapraszamy od piątku do niedzieli 25-27 października br. do Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego w Lublinie przy ul. Dworcowej 11.

Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR

Na uczestników Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR czekają aż 3 dni pełne wykładów, wartościowych rozmów, spotkań i emocji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – od seniorów, przez ich rodziny, opiekunów i rehabilitantów. Podczas wydarzenia będzie można wykonać bezpłatne badania lekarskie, uzyskać porady lekarza w specjalnie urządzonym gabinecie, zapoznać się z ofertą sanatoriów, biur podróży, domów opieki, uzyskać informacje na temat programów pomocowych, poszerzyć swoją wiedzę w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, a także uczestniczyć w wydarzeniach towarzyszących.

Spotkanie LUBSENIOR rozpocznie się od debaty na temat bezpieczeństwa i prawa pt. „Seniorze bądź bezpieczny”. Gościem specjalnym będzie Edyta Kocyk, która znalazła się na prestiżowej liście magazynu „Forbes” prezentującej 30 młodych Polaków, którzy podbijają świat. Będzie można wysłuchać wystąpienia p. Edyty, dziś prezesa zarządu Sidly Sp. z o.o., która działa w obszarze telemedycyny w Polsce i Europie.

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

Koncert Haliny Frąckowiak na LUBSENIOR

Gwiazdą wydarzenia będzie Halina Frąckowiak, która wystąpi z koncertem 25 października o godzinie 16:00. Natomiast drugiego dnia specjalnie dla uczestników autorski koncert Dariusza Tokarzewskiego, członka zespołu VOX. Na scenie pojawią się również Lubelskie Czaderki, a o godz. 17.00 rozpocznie się dancing z Zespołem Pasjonatta. Halina Frąckowiak Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR

 

Trzeci dzień lubelskich spotkań umili uroczysty koncert z udziałem solistów Teatru Muzycznego w Lublinie oraz koncert Łukasza Jemioły. Ostatni dzień spotkań w Lublinie upłynie pod hasłem mody, urody i metamorfoz. Seniorki będą miały okazję przyjrzeć się pokazom makijażu, fryzjerstwa, tańca oraz pokazowi mody dla seniorów.

Organizatorzy przygotowali moc atrakcji, m.in. występ Chóru „Bello Canto”, Kabaretu Mydło i Powidło, Zespołu Ludowego SŁAWINIACY, a także warsztaty międzypokoleniowe Szkoły i Klubu SuperBabci i SuperDziadka.

Wydarzenie jest współorganizowane przez Targi Lublin S.A. i Urząd Miasta Lublin. Wstęp jest bezpłatny! Zapraszamy i polecamy wydarzenia, a na uczestników będą czekać bezpłatne egzemplarze Gazety Senior. Do zobaczenia na LUBSENIOR!

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie: www.lubsenior.pl.

 

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.