Mango TV, jakiego nie znacie! Telewizja pełna inspiracji

Mango TV, jakiego nie znacie! Telewizja pełna inspiracji

Ulubiona telewizja zakupowa Polaków nie przestaje zaskakiwać. Mango TV od 30 lat umożliwia wygodne zakupy bez wychodzenia z domu, a tej jesieni wraca do formuły programów na żywo z nowymi prezenterami i świeżymi pomysłami.

Materiał partnera

Obok znanych i cenionych ekspertów Mango TV, na ekranach Państwa telewizorów zagoszczą nowe twarze, a wśród nich ulubieniec publiczności Ireneusz Bieleninik. Gospodarze programów Mango TV, którzy po mistrzowsku łączą urok osobisty i poczucie humoru z doświadczeniem i dociekliwością, będą na żywo testować produkty z wielu różnych kategorii i polecać tylko sprawdzone, najlepsze rozwiązania.

Zaproszą Państwa w gościnne progi nowego Mango House, gdzie w prawdziwie domowych warunkach – typowej polskiej kuchni, salonie czy sypialni – będą poddawać produkty z oferty Mango próbom skuteczności i wytrzymałości.

Damska część publiczności Mango TV doceni zapewne nowy program „Boutique”, w którym prezentowane będą kosmetyki, urządzenia do w pielęgnacji urody oraz biżuteria. Także panowie znajdą tu wiele pomysłów na wymarzone prezenty dla swoich pań. Prawdziwa kopalnia wiedzy i inspiracji.

Nie zabraknie oczywiście produktów użytku codziennego, docenionych przez rzesze klientów. Sprzętów kuchennych Delimano, które ułatwiają przygotowanie szybkich i smacznych obiadów dla całej rodziny. Wygodnych i nowoczesnych materacy, poduszek czy innych akcesoriów do sypialni i salonu marki Dormeo. Produktów Rovus, które sprawiają, że sprzątanie przestaje być przykrym obowiązkiem, a staje się przyjemnością i dobrą zabawą. Sprzętów Wellneo, gwarantujących relaks i odprężenie po ciężkim dniu, a także złagodzenie przykrych dolegliwości. Komfortowych butów Walkmaxx, poprawiających jakość chodzenia, odciążających stawy i oferujących efekt chodzenia boso po piasku, jak w cudowny letni dzień.

W nowym Mango TV przyjrzymy się także produktom marki Tchibo, które dołączyły do oferty Mango. A wszystko to, jak zwykle, dostępne z dostawą do domu, już po jednym telefonie.
Nowe Mango TV to telewizja pełna nowych inspiracji i rozwiązań.
Do zobaczenia u Państwa w domu!

"<yoastmark

Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.