Medycyna fizykalna w walce z bólem

Medycyna fizykalna w walce z bólem

Ból leczy się dziś głównie farmakologicznie, czyli objawowo, a pomija się jego przyczyny. Metodą, która działa u źródła problemu, czyli w komórkach, jest Pulsacyjne pole magnetyczne niskich częstotliwości. Stanowi ono jedną ze standardowych metod rehabilitacyjnych, z którą pacjent może się spotkać przy leczeniu rehabilitacyjnym czy sanatoryjnym.

Często nie doceniamy leczniczego i prozdrowotnego działania pulsacyjnego pola magnetycznego. Dlatego warto wiedzieć, że pulsacyjne pole magnetyczne jest skuteczne w wielu typach schorzeń, a także tam, gdzie inne metody leczenia zawiodły. Co więcej Pulsacyjne pole magnetyczne nie obciąża wątroby i nie uzależnia, jak leki, a to ma ogromne znaczenie dla seniorów, którzy na ogół już przyjmują ogromne ilości leków.

Pulsacyjne Pole magnetyczne można i należy stosować równolegle z leczeniem farmakologicznym zgodnie z zaleceniem. Pacjenci cenią leczenie Pulsacyjnym polem magnetycznym ponieważ jest skuteczne i bezbolesne. Pulsacyjne pole magnetyczne niskich częstotliwości można stosować w domu, specjalista dobiera odpowiedni dla nas aparat Biomag®, jeden z najnowocześniejszych i optymalnie skonstruowanych do użytku pacjentów. Biomag® to aparat dopuszczony do użytku na całym świecie stosujący opatentowaną technologię 3D pulsacyjnego pola magnetycznego niskich częstotliwości. Aparat Biomag® w domu to rozwiązanie naszych obecnych problemów zdrowotnych i zapobiegnie kolejnym chorobom w przyszłości.

Pani Ludmiła: Moja choroba rozpoczęła się od stawów jako zwyrodnienie drugiego stopnia. Ile ja bólu wycierpiałam, zanim pani doktor skierowała mnie do specjalisty. Dostałam tylko zastrzyki i lekarstwa. Nigdy bym nie uwierzyła, że aparat Biomag® może pomóc w chorobie. Dziś jestem bardzo zadowolona, zdaję sobie sprawę, że mnie nie wyleczy, ale pomoże w bólu. Rehabilitację prowadzę od roku po 25 minut dwa razy dziennie.

Małżeństwo Pisarskich: Mam 71 lat i miałem problem z częstym oddawaniem moczu, chodziłem trzykrotnie w nocy do toalety. Od czasu, kiedy zacząłem używać aparat Biomag®, chodzę do toalety raz w ciągu nocy, a czasami dopiero rano. Moja żona również używa tego aparatu, ma 72 lata. Cierpiała na bóle pleców i prawej ręki, Biomag® bardzo jej pomógł. Najpierw używałem 2 razy dziennie, ostatnio 1 raz dziennie, a małżonka stosuje 2 razy dziennie i już nie odczuwa bólu.

Pan Józef: Podczas tegorocznych upalnych dni puchły mi nogi. Mniej więcej od roku w razie potrzeby stosuję magnetoterapię Biomag® i stan zawsze się łagodzi.

Pani Kazimiera: Z aparatu Biomag® korzystam od lat. Przy korzystaniu używam równocześnie dwóch aplikatorów. Stale korzystają jeszcze dwie osoby. Leczymy się na różne schorzenia: choroby reumatyczne, zwyrodnieniowe, bóle kręgosłupa, bóle pleców, choroby naczyniowe, zakłócenia krążenia, niedokrwienie kończyn, prostata i inne.

Zapraszamy do lektury drugiej części artykułu – kliknij TUTAJ

Biomag_700x300

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.