Medycyna fizykalna w walce z bólem cz. II

Medycyna fizykalna w walce z bólem cz. II

Ból leczy się najczęściej objawowo, pomijając jego przyczyny, tymczasem znane są już metody lecznicze, które docierają do źródła problemu, czyli do pojedynczych komórek naszego ciała. Taką metodą jest Pulsacyjne Pole Magnetyczne Niskich Częstotliwości (PPMNC) z powodzeniem stosowane np. w rehabilitacji sanatoryjnej. Pulsacyjne pole pomaga w schorzeniach, przy których zawiodły inne metody. Ponadto nie obciąża wątroby jak leki przeciwbólowe, nie uzależnia i można łączyć je z leczeniem farmakologicznym.

Metoda jest bezbolesna i co więcej można ją stosować w domu, jeżeli tylko posiadamy urządzenie o nazwie Biomag®. To aparat dopuszczony do użytku na całym świecie. Wykorzystuje on opatentowaną technologię 3D Pulsacyjnego Pola Magnetycznego Niskich Częstotliwości. Aparat Biomag® w domu to rozwiązanie naszych obecnych problemów zdrowotnych i zapobiegnie kolejnym chorobom w przyszłości. Aparat Biomag® leczy ponad 100 różnych chorób.

Opinie naszych pacjentów:

Pan Józef: Od kilku lat cierpię na bóle kolan i kręgosłupa. Jak dotąd leczyłem się proszkami, parafiną, maściami, nie było to za bardzo skuteczne. Od roku używam magnetoterapii na kolana, kręgosłup i ostrogi – efekt jest o wiele lepszy, a najważniejsze jest to, że nie muszę wciąż chodzić do lekarza. Poprawił się także mój stan pozawałowy, poprawiła mi się także pamięć.

Państwo Marianna i Herbert z Katowic: Stosuję aparat Biomag® przeciw żylakom, paluchowi koślawemu i na dłonie, a mąż na kolana oraz staw barkowy. Zabiegi wykonujemy 2-3 razy dziennie. Aparat używają również nasze dzieci. Synowa po operacji stopy i gardła, a syn na kolana, obolałe na skutek uprawiania siatkówki. Jesteśmy zadowoleni z użytkowania aparatu.

Biomag_700x300

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.