Międzynarodowe Targi Turystyczne już wkrótce

Międzynarodowe Targi Turystyczne już wkrótce

Już 26 lutego zaczyna się we wrocławskiej hali Stulecia kolejna edycja targów turystycznych. Dla tych, którzy targów wcześniej nie odwiedzali, to okazja do zapoznania się z ofertą turystyczną z Polski i zagranicy, a stali bywalcy docenią ciekawe spotkania z podróżnikami.

W tym roku opowiadać o podróżach będzie Aleksander Doba, Nela Mała Podróżniczka, Marek Tomalik podzieli się wrażeniami z wyjazdu do Australii, a Michał Peter przedstawi wspomnienia swoich podróżach na wschód bez pieniędzy.
Oprócz gwiazd znanych z telewizji i Internetu będą prelekcje w ramach Festiwalu Podróżników. Każdy może się zgłosić i opowiadać o swoich przygodach, o spotkaniach z ludźmi, o przeżyciach na szlaku.

Jak co roku atrakcją będzie Festiwal Kulinarny. Tym razem na targach oprócz miejscowych mistrzów będzie prezentowana kuchnia gruzińska. W ramach popisów kulinarnych także finał III Grand Prix Sommalierów Dolnego Śląska.
Targi w Hali Stulecia to także okazja do poznania regionalnych twórców, można z nimi rozmawiać, można podpatrywać dawne rzemiosło i umiejętności zdobienia przedmiotów.

Targi potrwają trzy dni od piątku do niedzieli w godzinach 10- 17, bilety w cenie 15 i 10 złotych ulgowy, ale są też karnety na dwa i trzy dni targów odpowiednio tańsze. Przy zakupie powyżej 10 biletów cena to 8 zł/os., więc może warto wybrać się grupą? Płatność w kasie gotówką, zastrzegają organizatorzy.

Poniżej zdjęcia z wcześniejszych edycji targów we Wrocławiu.

Targi Turystyczne we Wrocławiu

Targi Turystyczne we Wrocławiu

Targi Turystyczne we Wrocławiu

Tekst i zdjęcia: Jerzy Dudzik

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.